|
کدخبر: 171899

امروز ارزش پالایشی یکم چقدر شد ( ۱۴۰۰/۰۲/۲۱)

صندوق پالایش یکم، چهارمین روز معاملاتی هفته را سبزپوش به پایان رساند و در پایان معاملات ارزش هر واحد صندوق پالایش‌یکم با احتساب ۵.۲۸ درصد رشد نسبت به روز معاملاتی قبل به ۷۲ هزار و ۷۵۰ ریال رسید

اقتصاد امروز ارزش پالایشی یکم چقدر شد ( ۱۴۰۰/۰۲/۲۱)

نماد‌های پالایشی بعد از ریزش سنگین و صف‌های فروش پیاپی که چندروز گذشته پشت سر گذاشتند، امروز در صدر فهرست سنگین‌ترین صف‌های خرید قرار گرفتند و طبق روال روز معاملاتی گذشته سبزپوش بود و با افزایش ۵.۲۸ درصدی همراه شد و در مجموع تاکنون حدود ۲۹ درصد ضرر برای خریداران اولیه به همراه داشته است. امروز نماد " شپنا" بیشترین تأثیر مثبت را در شاخص داشت ونماد‌های شبریز و شبندر بیشترین افزایش قیمت را در معاملات امروز از آن خود کردند. امروز نماد پالایش بیشترین ارزش معاملات را به خود اختصاص داد.

شتران (شرکت پالایش نفت تهران) افزایش ۵.۴ درصدی و شپنا (پالایش نفت اصفهان) ۵.۲۹ درصد رشد و شبریز (پالایش نفت تبریز) ۵.۷۲ درصد افزایش، شبندر (شرکت پالایش نفت بندر عباس) رشد ۵.۶۹ درصدی را تجربه کردند.

امروزسه شنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ معاملات سهم پالایش قیمت پایانی هر واحد از پالایشی یکم با رشد ۵.۲۸ درصدی نسبت به روز معاملاتی گذشته ۷ هزار و ۲۷۵ تومان معامله شد تا ارزش ۵۰۰ واحد از دومین ETF دولتی به ۳ میلیون و ۶۳۷ هزار و ۵۰۰ تومان افزایش پیدا کند. البته در معاملات روز جاری آخرین قیمت معامله شده برای هر واحد از پالایشی یکم با افزایش ۷.۲۴ درصدی نسبت به روز معاملاتی گذشته ۷ هزار و ۴۱۰ تومان معامله شد.

این در حالی است که هر واحد از این صندوق به متقاضیان به قیمت ۱۰ هزار تومان و در مجموع ۵۰۰ واحد از آن به قیمت ۵ میلیون تومان فروخته شده بود.

منبع: نبض بورس

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...