|
کدخبر: 153437

آیا سود سهام عدالت واریز می شود؟

سهامداران عدالت با نزدیک شدن به روز‌های پایانی سال، طبق روال هرساله در دی و بهمن در انتظار واریز سود سهام عدالت خود هستند.

اقتصاد آیا سود سهام عدالت واریز می شود؟

چند ماهی است که بحث کارت اعتباری سهام عدالت از جانب سپرده‌گذاری مرکزی مطرح می‌شود اما تا کنون هیچ عملی پشت این  صحبت‌ها  مشاهده نشده، عده‌ای از مسئولان سپرده گذاری مرکزی  این امر را به دلیل کم کاری بانک ها می دانند و عده دیگر آن را تقصیر شرایط بازار سرمایه می اندازند.

حسین فهیمی مدیر عامل سپرده گذاری مرکزی در گفت‌وگو با رسانه‌ها  وعده داده بود که کارت‌های اعتباری  در هفته دوم بهمن ماه بدست سهامداران عدالت خواهد رسید.

این موضوع در حالی مطرح شد که با وجود گذشت چند روز از مطرح شدن این مسئله هنوز خبری از اعطای کارت های اعتباری نیست، این امر سبب شد تا این بحث را از رئیس بانک مرکزی جویا شویم.

عبدالناصر همتی در حاشیه برنامه بازدید از ایران خودرو در رابطه با مسئله روند کارت اعتباری سهام عدالت گفت: این امر مربوط به من نمی شود و آن را از مسئول مربوط پیگیری کنید.

صحبت های رئیس کل بانک مرکزی در رابطه با مسئله کارت اعتباری سهام عدالت سبب شد تا بازهم با مدیر روابط عمومی سپرده‌گذاری مرکزی تماس حاصل کنیم و وضعیت روند کاری کارت های اعتباری را جویا شویم.

جلساتی تحت عنوان اعطای کارت اعتباری سهام عدالت با بانک ها

نعمتی  مدیر روابط عمومی سپرده گذاری مرکزی در رابطه با وضعیت فعلی  کارت های اعتباری سهام عدالت، گفت: مسئولان سپرده گذاری مرکزی با بانک ها به منظور تقویت زیر ساخت کارت های اعتباری جلساتی را برگزار کرده اند اما هنوز نتیجه نهایی حاصل نشده است.

شایان ذکر است، نه تنها اعطای کارت اعتباری در هفته ای که گذشت عملیاتی نشد بلکه مورخ ۱۷بهمن ۹۹ محمد علی دهقان دهنوی رئیس سازمان بورس در رابطه با کارت اعتباری سهام عدالت اظهار کرد: با تصویب هیات مدیره سازمان بورس قرار شد از هفته سوم بهمن ۹۹ روند اعطای کارت اعتباری  عملیاتی شود.

در پایان باید گفت اکنون با توجه به این مسئله که سهام عدالت مختص به قشر متوسط و ضعیف جامعه است مسئولان به جای وعده دادن  بهتر است کمی هم عمل کنند  و مردم را فقط به صحبت های خود دل خوش نکنند.

البته ناگفته نماند، این روزها سهامداران عدالت دائم در حال پیگیری نحوه دریافت سود سهام عدالت خود نیز هستند چرا که هر ساله در ماه های دی و بهمن سود سهام عدالت به حساب آن ها واریز می شد اما امسال مشکلات متعددی بر سر راه آن ها قرار گرفته است.

 

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
 • مهدی ارسالی در

  یا سلام و وقت بخیر واقعیت اینکه من خودم یه جورایی جونم به لب رسیده انقدری از این اقایان مسول روراستی ندیدیم دورغ شنیدی م دیگه نمیدونم به کی باید اعتماد کرد روز حرفی میزنند در تلوزیون شبکه هایه مجازی روش مانور میدن که ما این کارو برایه این مردم کردیم بعد که میری بانگ میگی اومدم ک ارت اعتباری سهام عدالت بگیرم آقایان بانگ ی هم که نمیدن بعدشم یه حرفهایی به آدم می گن که ادم اصلا نمی دونه چی بگه میگن نگون ه دیشب خبر گوش کردی بابا شما به این چیزی ها اعتماد نکنید اگه خبرشون راست بود واسه بانگها بخش نام شو نفرستادن بانگ هم اگه ببینه بهش دستور اومده از همون لحظه اجرای ش نه ا تورو خدا خدایش الان چند ماهه که ق راره یک هفته دیگه همه کسانی که قراره این کارت اعتباری رو دریافت کنند اجرایی بشه ولی نمیشه واقعا ا فکر میکنید این آدمهایی که با این گرونی چشم شو دوخته به این چند رگازپول سهام عدالت لازمشون نبود و میتوان ستند دگیشونو یکم آروم کنه اصلا چشم شو می ‌دوخت به این پول کارت اعتباری سهام عدالت که شما کی جا بتون خوش باشه و یه لحظه خد ا رو هم به یاد بیارید تا یه کاری واسمون بکنید واقعا خدا رو خوش نمیاد حالا سود سه ام عدالت و که باید تا امروز واریز میشد و اقعا شما دنبال چه چیزی هستید یا خیلی شاد و خوشحال می شید که این مردم و سرکاربزار ید بگید مردم میتونند از فلان روز بلا کار و بکنند تا مردم که رفتند بانگ اونها هم ب کن بابا اونها هر دوز هزار تا حرف میزنند شرط ای نگه بخش نامه برامون بفرستند حالا بگذریم شما که کار خودتون و خواهید کرد

 • کارگر مستاجر ارسالی در

  ,باسلام روش مستقیم س ع دیگه فراموش شده غ یر مستقیمی تو بورسه تکلیف ما که مستقیم را انتخاب کردیم چه میشه ممنونم

 • رقیه اشیک اعاسی ارسالی در

  سلام فقط غیر مستقیم ها میگنه بس مستقیم ه ا چی من اول سی درصد فروختم یه زن بی سرپر ست هستم کجا برم پیگرد شم ۷۰ درصد سهام عد الت من مانده هیچ خبری هم نیست اقای فهیمی به ما هم یه جواب درست حساب بدین تورو خ دا عید رسید ولی نتوستم سهام رو بفروشیم ا مید سهام هستیم به دست ما پول بیاد

 • مج ارسالی در

  همش شکنجه وازارواذیت مردم لذت داره براتو ن زن وبچهتون راحتن گور بابای ملت

 • علی کریمی ارسالی در

  شما مسوولین نهایت بخاین 200 الی 220 تومن به هر سهامدار بدین. تا الان هم برای ثبت نام سجام. هر فردی جمعا 200 تومن هزینه ث بت سجام و اهراز هویت و خرید سیم کارت و ه زار کوفت و زهر مار دیگه که شما براش تراش یدن کرده. فکر میکنین مردم با این همه مشک لات اقتصادی و معیشتی مسخره شما هستن که ش ب می خوابین صبحش میاین یه شعار دیگه میدی ن. جگرمردم خون کردین با این سهام عدالت. بابا بسه دیگه. خب سود مردم بریزین حساب ا ینهمه صغری و کبری چیدن نداره. بابا مردم نون شب ندارن بخورن بسه شعار دادن. به عمل کار برآید به سخنرانی نیست. حتما این سها م میخاین بذارین قبل انتخابات بدین تا مرد م رای تون بدن.. بابا شما رو یزید و شمر ه م سفید کردین

 • کوروش ارسالی در

  سهام عدالت اسمش نیس

 • صلح طلب جابر ارسالی در

  سه مورد باید حل بشه اول جمهوری به جیببور ی تبدیل بشه سریعتر در دو فوریتVIPمدل-منح ل شدن سپرده گذاری و کارگزاریها وکلمه سها م عدالت از پرتفوی کل فرهنگ فارسی دهخدا،ع مید و کلی حذف بشه...نخواستیم،نخواستیم با هشتک#۸۰میلیون سهم یکصدا: حرامتان باشد#

 • فردین آقایی ارسالی در

  سهام عدالت

 • احمد ارسالی در

  مردم رو گراز فرض کردین هر یه سال پول یه بسته چای میدن بعد تا یه ماه تیتر خبراتونو به سهام میدین هر دفعه هم میدن یا قبل انتخاباته یا قبل ۲۲بهمن فقط گم شین

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...