|
کدخبر: 151389

فوری / زمان واریز عیدی فرهنگیان اعلام شد

معاون برنامه‌ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش از افزایش ۳۰ درصدی حقوق معلمان خرید خدماتی خبر داد و در عین حال گفت: همچنین عیدی فرهنگیان در بهمن به حساب آنها واریز می‌شود.

اقتصاد فوری / زمان واریز عیدی فرهنگیان اعلام شد

علی الهیار ترکمن از افزایش ۳۰ درصدی حقوق معلمان خرید خدماتی خبر داد که بر این اساس حقوق این معلمان از ۷۰۰ هزار تومان به ۲ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان افزایش خواهد یافت

الهیار گفت: پاداش پایان خدمت معلمان بازنشسته ۹۸ کامل پرداخت شده است و در تلاش هستیم تا پاداش پایان خدمت معلمان بازنشسته سال ۹۹ را نیز اوایل سال آینده پرداخت کنیم.

وی افزود: طرح رتبه‌بندی جدید معلمان از فروردین ۱۴۰۰ آغاز می‌شود و براساس این طرح شاخص‌های آموزش کیفی معلمان ارزیابی خواهد شد.

معاونت وزیر آموزش و پرورش از آغاز مراحل استخدام ۲۵ هزار معلم غیر رسمی در دانشگاه فرهنگیان و شهید رجایی خبر داد و گفت: همه ۸۸ هزار معلم غیررسمی مشمول استخدام تا پایان سال ۱۴۰۰ استخدام خواهند شد.

به گفته وی، همچنین عیدی فرهنگیان در بهمن به حساب آنها واریز می‌شود.

به گزارش روابط عمومی معاونت برنامه‌ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش، وی خبر کم شدن حقوق معلمان حق التدریس با تعطیلی مدارس و مجازی شدن آموزش را تکذیب کرد و گفت: حقوق کامل ماه‌های اسفند ۹۸ و فروردین، اردبیهشت و خرداد ۹۹ فرهنگیان به حساب آنها واریز شده است، اما برای اطمینان خاطر فرهنگیان دستور داده ام تا ساعات کاری و فهرست‌های حقوق معلمان حق التدریس در همه استان‌ها را بازبینی کنند تا حقی از کسی ضایع نشود.

 

منبع: ایسنا
  • رضا قلی ارسالی در

    سلام بیش از یک ماه است که خبرگزاری ها می نویسند عیدی فرهنگیان شاغل و بازنشسته همر اه حقوق بهمن پرداخت میشود اما هیچ کدام ا شاره به تاریخ روز دقیق آن نکرده آند همه ما اطلاع داریم با این قیمت‌ها ی افسار گس یخته هرچه به عید نزدیک شویم قیمت کالا تس اعدی بالا میرود کاش عیدی وحقوق نیز اینگو نه بود.

  • علی دولتی ارسالی در

    چراعیدی معلمان تازه استخدامی که سه سال سابقه. داریمو نریختین،به ولله من دومیلیونو پانصدهزارتومن میگیرم یه حق التدریس چهارمیلیون میگیره منه هنراموز دومیلیون وپانصدهزارتومن

ارسال نظر