|
کدخبر: 138806

سکه با افزایش قیمت تغییر کانال داد + آخرین جزییات

قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید امروز (سه شنبه یازدهم آذرماه) با افزایش ۸۵۰ هزار تومانی نسبت به روز گذشته، ۱۲ میلیون تومان معامله شد.

اقتصاد سکه با افزایش قیمت تغییر کانال داد + آخرین جزییات

در ساعت ۱۴ و ۱۰ دقیقه امروز، سکه تمام بهار آزادی طرح جدید با افزایش قیمت نسبت به روز گذشته به ۱۲ میلیون تومان رسید، سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم نیز با افزایش ۴۰۰ هزار تومانی به نرخ ۱۱ میلیون تومان معامله شد.

همچنین نرخ نیم سکه بهار آزادی با ۴۰۰ هزار تومان افزایش برابر با ۶ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان، ربع سکه هم با افزایش ۵۰ هزار تومانی به نرخ چهارمیلیون تومان و سکه یک گرمی نیز در برابر دو میلیون و ۳۵۰ هزار تومان مبادله شد.

علاوه بر این، در بازار طلا نیز هر گرم طلای ۱۸ عیار به یک میلیون و یکصد هزار تومان و هر مثقال طلا به بهای چهار میلیون و ۷۷۰ هزار تومان فروخته شد.

انس جهانی طلا نیز امروز با افزایش نسبت به روز گذشته به نرخ یک‌هزار و ۷۹۶ دلار و ۸۹ سنت معامله شد.

گفتنی است طی دو هفته گذشته نرخ سکه و طلا متأثر از بازار ارز روند کاهشی داشت و نوسان ارزی و سیر نزولی نرخ ارز روی بازار طلا نیز تأثیر گذاشت.

بررسی روند معاملات ارزی در روزهای اخیر نشان می‌دهد که کاهش ریسک‌های برون‌زا، حضور پرقدرت بازارساز و تقویت عرضه اسکناس در بازار متشکل ارزی به منظور مدیریت نوسان نرخ ارز، باعث افت قیمت‌ها در بازار ارز و همچنین بازار طلا شده بود.

منبع: ایرنا

ارسال نظر