|
کدخبر: 137897

راه حل مشکل ارسال پیامک متقاضیان دریافت وام کرونا

متقاضیان دریافت مرحله دوم وام یک میلیون تومانی کرونا که در ارسال پیامک ثبت‌نام ناموفق بوده‌اند، ابتدا کد ملی سرپرست خانوار را به شماره ۶۳۶۹ ارسال کنند، اگر پیامک ارسال نشد بار دوم آن را به ۹۸۶۳۶۹+ بفرستند.

متقاضیان دریافت مرحله دوم وام یک میلیون تومانی کرونا برای ثبت‌نام در این طرح باید کد ملی سرپرست خانوار را از سیم‌کارتی که به نامش هست را به شماره ۶۳۶۹ ارسال کنند.

چهار روز از شروع ثبت‌نام می‌گذرد و چهار روز دیگر باقی مانده، اما هنوز برخی از متقاضیان در ارسال پیامک ناموفق بوده‌اند، آنها می‌گویند که پیامک ارسال نمی‌شود و خطای ناموفق بودن ارسال پیامک را نمایش می‌دهد.

در این خصوص وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اعلام کرده که، تنظیمات برخی از گوشی‌های همراه به گونه‌ای است که نیازمند اضافه کردن ۹۸+ قبل از ۶۳۶۹ هستند. در واقع در این گوشی‌ها ارسال پیامک به صورت ۹۸۶۳۶۹+ است.

بنابراین متقاضیان ابتدا کد ملی سرپرست خانوار را به شماره ۶۳۶۹ ارسال کنند، اگر پیامک ارسال نشد بار دوم آن را به ۹۸۶۳۶۹+ بفرستند.

منبع: تجارت نیوز
  • محرم ارسالی در

    من محرم ملازاده دارای هفت نفر پنج دختر و همسر خودم تا حالا هیچ وامی دریافت نکردم والانمکه پیامک فرستادم برام هیچ وامی نز دند علت چی

  • ناشناس ارسالی در

    من محرم ملازاده دارای هفت نفر پنج دختر و همسر خودم تا حالا هیچ وامی دریافت نکردم والانمکه هیچ وامی دریافت نکردم

  • محرم ارسالی در

    من محرم ملازاده دارای هفت نفر پنج دختر و همسر خودم تا حالا هیچ وامی دریافت نکردم والانمکه هیچ وامی دریافت نکردم

ارسال نظر