|
کدخبر: 160857

دلیل تفاوت قیمت میوه در میادین میوه و تره بار و سطح شهر چیست؟

مدیرعامل سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران در مورد چرایی تفاوت معنادار قیمت میوه در میادین میوه و تره بار با سطح شهر گفت: دلیل قیمت پایین‌تر محصولات میادین، پایین آوردن حاشیه سود به واسطه فروش بالای میادین است.

اصناف دلیل تفاوت قیمت میوه در میادین میوه و تره بار و سطح شهر چیست؟

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران؛ سید سعید راد با اعلام اینکه چون میزان فروش در میادین میوه و تره بار بالاست، حاشیه سود را در میادین پایین آورده‌ایم، افزود: به همین علت، شاهد تفاوت قابل توجه قیمت‌ها در میادین و سطح شهر هستیم.

وی با اشاره به اینکه هر هفته کمیته نرخ‌گذاری در سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران تشکیل می‌شود و قیمت‌های انواع میوه، سبزیجات و صیفی‌جات در میادین میوه و تره بار تعیین می‌شود، اظهار کرد: بیش از یک ماه است که در قیمت‌های میوه و تره بار میادین، افزایش نرخ نداشته‌ایم.

راد با بیان اینکه به عنوان نمونه، در حال حاضر قیمت هر کیلوگرم گوجه فرنگی در میادین میوه و تره بار 4500 تومان و سیب زمینی 3950 تومان است، تصریح کرد: همچنین، هر کیلوگرم سیب قرمز با قیمت 8900 تومان، سیب زرد با قیمت 11200 تومان و پرتقال تامسون شمال با قیمت 11800 تومان در میادین به فروش می‌رسد.

مدیرعامل سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران با اعلام اینکه به باغداران و اتحادیه‌ها اعلام کرده‌ایم تا نسبت به عرضه مستقیم محصولات خود در میادین میوه و تره بار اقدام کنند، خاطرنشان کرد: در این ایام و به منظور برپایی جایگاه‌های عرضه مستقیم در میادین، فضای رایگان در اختیار باغداران و اتحادیه‌ها قرار می‌دهیم و البته محصولات مذکور باید با قیمت‌های مصوب به شهروندان عرضه شود.

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...