|
کدخبر: 169534

اعمال امتیازات مالی و غیرمالی برای معلمان

معاون برنامه‌ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش گفت:برای ایجاد انگیزه در معلمان حین تدریس، امتیازات مالی و غیرمالی را پیش‌بینی کرده‌ایم

آموزشی اعمال امتیازات مالی و غیرمالی برای معلمان

علی الهیار ترکمن اظهار کرد: رتبه‌بندی که در مجلس در دست بررسی است وجه تمایز مشخصی دارد. ما اعلام کردیم تمام اتفاقاتی که تحت عنوان رتبه‌بندی در سال‌های قبل افتاده به قوت خود باقی است و ضرایب ناشی از رتبه‌بندی که قرار است تصویب شود روی آنها اعمال می‌شود. تمام امتیازات قبلی به قوت خود باقی است و امتیازات جدیدی شکل می‌گیرد که تفاوتی را ایجاد می‌کند.

معاون برنامه‌ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش افزود: آنچه به عنوان قانون از مجلس خارج می‌شود قانونی چندوجهی است که هم جنبه‌های معیشتی را مدنظر قرار داده و هم جنبه‌های کیفی و ارتقای روش‌های یاددهی یادگیری را شامل می شود.

وی گفت: برای ایجاد انگیزه در معلمان حین تدریس، امتیازات مالی و غیرمالی را پیش‌بینی کرده‌ایم. دنبال این بودیم که در هفته معلم نهایی شدن رتبه‌بندی را اعلام کنیم اما هم فرایند تصویبش در دولت به عنوان لایحه و هم اعلام وصولش در مجلس با کمی تاخیر مواجه شد. نمایندگان اقبال زیادی دارند که رتبه‌بندی را زودتر به سرانجام برسانند اما هر زمانی که این قانون تصویب و ابلاغ شود با توجه به پیش‌بینی منابع مالی، تاریخ اعمالش از اول فروردین ۱۴۰۰ خواهد بود و مابه‌التفاوت ماه‌هایی که پرداخت نشده به مشمولان پرداخت می‌شود.

 

منبع: ایسنا
  • ناشناس ارسالی در

    چون مسولین وزارت آموزش و پرورش قبلا" ;در مواجه با اعمال امتیازات فصل ۱۰ دروغ واضح گفتند کلاه برداری کردند به گفته های شان هیچ اعتمادی نیست .برای اعمال امتیازا ت فصل دهم یک تیر و دو نشان کردند ولی لو رفت و آبرویشان بر باد شد .

  • یوسف ارسالی در

    ماند برا سال بعد .اخه بی شرف ها معلم از کجا بیاورد بخورد یک خانواده ی ۴ نفری با ۶ میلیون در امد فقط خورد وخوراکش تامین م ی شود.حالا ما با حقوق ۴میلیونی وبا اقساط چند میلیونی چکار باید بکنیم

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...