|

بخوانید :

کدخبر: 211783

حسن پور: کارگزاران دستگاه قضا نباید دغدغه معیشت داشته باشند

جلسه بررسی مسائل و مشکلات کارگزاران قضایی شهرستان سیرجان با حضور شهباز حسن پور نماینده مردم سیرجان و بردسیر در مجلس شورای اسلامی ، نیک ورز دادستان عمومی و انقلاب و قضات و کارکنان خط مقدم جهاد قضایی این شهرستان تشکیل گردید.

سیاست داخلی حسن پور: کارگزاران دستگاه قضا نباید دغدغه معیشت داشته باشند

در این جلسه شهباز حسن پور با اشاره به تاکیدات دین مبین اسلام و سفارش های موکد حضرت امام و رهبر معظم و فرزانه انقلاب در خصوص توجه به کارگزاران خط مقدم جهاد قضایی اظهار داشت : با عنایت به روایات متعدد  و سفارشات اهل بیت علیهم السلام در خصوص توجه به متولیان و کارگزاران دستگاه قضا این سطح زندگی و این همه مشکلاتی که دامنگیر زندگی این عزیزان است زیبنده نظام نیست و باید چاره اندیشی جدی ای در جهت حل این مشکلات صورت بگیرد.

رئیس مجمع نمایندگان استان افزود : تکریم قضات و کارکنان دستگاه قضا تکریم عدالت است اما باید متوجه باشیم که دادرسی منصفانه و گسترش عدالت علوی زمانی محقق می شود که کارگزاران این بخش دغدغه معیشت نداشته باشند.

وی افزود : مگر می‌شود دم از عدالت زد و به  کرامت و عزت کارگزاران عدالت و مبارزان خط مقدم جهاد قضایی بی توجه باشیم.

 حسن پورضمن اعلان آمادگی مجمع نمایندگان استان برای حمایت های قانونی در جهت حل مشکلات پرسنل قضایی استان خاطر نشان ساخت: شخصا و باجدیت تمام و پیگیری مجدانه در جهت رفع مشکلات کارکنان خط مقدم جهاد قضایی استان اقدام خواهم کرد.

شایان ذکر است در این جلسه صمیمی که به مدت دو ساعت به طول انجامید کارکنان و کارمندان دستگاه قضایی سیرجان به بیان مسایل و مشکلات خود پرداختند.

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...