|
کدخبر: 175119

سرمربی مدنظر استقلال در تیم ملی آمریکا!

سرمربی ایرانی الاصل سابق وردربرمن و هرتا برلین به کادر فنی تیم ملی فوتبال امریکا اضافه شد.

ورزش سرمربی مدنظر استقلال در تیم ملی آمریکا!

الکساندر نوری که سابقه سرمربیگری و حضور در کادر فنی به‌عنوان مربی در تیم‌های آلمانی وردربرمن، اینگولشتات و هرتابرلین را در کارنامه دارد، به‌عنوان مربی راهی تیم ملی امریکا شد.

تیم ملی امریکا که در مرحله نیمه نهایی انتخابی جام جهانی در قاره‌های امریکای شمالی و مرکزی باید به مصاف هندوراس برود، با اضافه شدن الکساندر نوری به‌عنوان یک مربی با تجربه به کادر فنی خود به دنبال موفقیت در این رقابت‌ها است.

هدایت تیم ملی امریکا درحال‌حاضر برعهده گرگ برهالتر ۴۷ ساله است که توانسته نتایج خوبی همراه این تیم کسب کند و در ۹ مسابقه اخیرشان نیز یک مساوی و هشت پیروزی داشته باشد، اما برای تقویت کادر فنی خود در راه رسیدن به جام جهانی تصمیم گرفته الکساندر نوری را نیز به جمع دستیارانش اضافه کند.

الکس نوری در شرایطی حضور در کادر فنی تیم ملی امریکا به‌عنوان مربی را پذیرفته که طی سالیان اخیر و پس از سرمربیگری او در وردربرمن، بارها صحبت از حضورش در تیم ملی ایران و تیم‌های باشگاهی مثل استقلال مطرح شده و حتی مذاکراتی نیز با او صورت گرفته بود.

تیم ملی امریکا روز یکشنبه هفته آینده و در آخرین مسابقه تدارکاتی‌اش قبل از دیدار برابر هندوراس در انتخابی جام جهانی، مقابل تیم ملی سوئیس قرار می‌گیرد که الکس نوری در این بازی روی نیمکت امریکا و در کنار گرگ برهالتر می‌نشیند.

الکساندر نوری نیز با انتشار تصویری با پیراهن تیم ملی امریکا خبر حضورش در کادر فنی این تیم را تایید کرد و در پیامی نوشت: «خیلی خوشحال هستم که از طرف تیم ملی امریکا و برای دیدار مقابل سوئیس به کمپ تمرینی دعوت شدم. برای کار با مربیان و بازیکنان(تیم ملی امریکا) بسیار هیجان زده هستم. مواظب سلامتیتون باشید»

 

منبع: ورزش3

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...