|
کدخبر: 168121

طلسم شکنی برای صعود تراکتور

مهاجمان تراکتور طی سه بازی اخیر تیم شان در لیگ قهرمانان آسیا موفق به گلزنی نشده‌اند.

ورزش  طلسم شکنی برای صعود تراکتور

تیم تراکتور بعد از اینکه دور رفت مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۱ را با سه تساوی به پایان رساند در نخستین بازی خود از دور برگشت موفق شد نیروی هوایی عراق را با نتیجه یک بر صفر شکست دهد؛ نخستین برد تراکتور در این دوره از رقابت‌ها با تک گل مهدی تیکدری به ثمر رسید. با این برد تراکتور بعد از ۹ بازی، توانست در آسیا طعم برد را چشیده و به نوعی طلسم شکنی کند؛ هم در آمار کلی و هم در این دور از رقابت‌ها که این برد نخستین برد سرخ پوشان بود.

به این ترتیب شمار بازی هایی که مهاجمان تراکتور موفق به گلزنی نشده اند، به عدد سه رسید؛ این در حالی است که سرخ پوشان فوتبال آذربایجان در ترکیب خود مهاجمان آماده‌ای دارند و روی گلزنی آنها در آسیا حساب ویژه‌ای باز کرده‌اند.

محمد عباس زاده، بهترین گلزن تراکتور در لیگ برتر، شروع خوبی در لیگ قهرمانان آسیا داشت. او دو گل از سه گل تیمش را در بازی اول مقابل پاختاکور به ثمر رساند. این شروع خوب باعث امیدواری تراکتوری‌ها شد اما در سه بازی بعدی شاهد تکرار آن نبودیم.

در این میان دیگر نفرات تهاجمی تراکتور نیز عملکرد خوبی در گلزنی نداشته‌اند. پیمان بابایی که پس از کش و قوس‌های بسیار در نقل و انتقالات زمستانی به تراکتور پیوست، بعد از اینکه در لیگ برتر موفق به گلزنی نشد، امیدوار بود که این کار را در آسیا انجام دهد اما طی چهار بازی اخیر موفق به انجام این کار نشده است. سامان نریمان جهان، دیگر عنصر تهاجمی تراکتور که عقب تر از دو مهاجم تیمش بازی می‌کند نیز با وجود عملکرد قابل دفاعی که در طول بازی‌های اخیر داشته نیز نتوانسته برای تیمش گلزنی کند.

تراکتور دو بازی بسیار حساس و سرنوشت ساز مقابل پاختاکور و الشارجه دارد و با توجه به اینکه برای صعود نیاز به پیروزی در این بازی‌ها دارد، نیاز به گلزنی مهاجمان سرخ پوش بیش از پیش احساس می‌شود و باید دید که آنها می‌توانند با گلزنی‌های خود زمینه را برای صعود تیم شان فراهم کنند یا خیر؟

 

منبع: ورزش3

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...