|

بخوانید :

کدخبر: 170211

برگزاری رویداد CES متفاوت تر از دوره گذشته

برگزار کنندگان رویداد CES تصمیم دارند که این مراسم را در سال ۲۰۲۲ به صورت حضوری و البته با پوشش دیجیتالی برگزار کنند.

نمایشگاه برگزاری رویداد CES متفاوت تر از دوره گذشته

برگزار کنندگان رخدادهای فناوری مصمم هستند که با از بین رفتن همه گیری ویروس کرونا در آینده‌ای نزدیک، رخدادهای مهم فناوری از قبیل CES سال اینده میلادی را به صورت حضوری برگزار کنند.

انجمن فناوری مصرف کننده به عنوان برگزار کننده نمایشگاه CES تصمیم دارد که این مراسم را از تاریخ ۵ تا ۸ ژانویه به صورت حضوری و دیجیتال برگزار کنند. گفته می‌شود که روزهای پیش نمایش رسانه‌ای این رخداد از ۳ ژانویه اغاز خواهد شد. همچنین انتظار می‌رود که برند‌های بزرگی نظیر آمازون، گوگل، اینتل، سامسونگ و سونی در این مراسم حضور پیدا کنند.

همچنین از برگزار کنندگان CES ۲۰۲۱ دعوت می‌شود تا برای افرادی که همچنان علاقه‌ای به حضور فیزیکی در این مراسم ندارند، پوشش دیجیتال داشته باشند. البته انجمن فناوری مصرف کننده از نگرانی‌های امنیتی این مراسم آگاه است و در این رابطه اظهار داشته است که دستورالعمل‌های ایمنی CDC و همچنین مقامات ایالتی و منطقه‌ای را بررسی کرده است.

با این حال نگرانی عموم برای حضور در چنین مراسم پرطرفداری کاملا قابل درک است. اگرچه بسیاری از افراد دنیا تا ژانویه ۲۰۲۲ واکسن کرونا را دریافت می‌کنند اما هیچ تضمینی وجود ندارد که در آن زمان همه افراد علاقه مند به حضور در CES واکسینه شده باشند.

علاوه بر این مشخص نیست که این اجتماع بدون شفافیت در مورد نیاز به واکسن، تست منفی کرونا یا تعیین محدودیت ظرفیت تا چه حد ایمن خواهد بود. کنفرانس CES ۲۰۲۰ حدود ۱۷۰ هزار شرکت کننده داشت که بسیاری از آنها از خارج از آمریکا بودند. البته انتظار میزبانی از این تعداد مهمان در سال ۲۰۲۲ وجود ندارد اما همچنان می‌توان به صدور مجوز برای شرکت خارجی‌ها در این مراسم امیدوار بود.

منبع: ایتنا

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...