|
کدخبر: 153936

بر اساس آمارهای جدید یوفی؛

صنعت نمایشگاهی ۶۸ درصد کوچکتر شد

براساس آمار وارقام جدید منتشر شده توسط یوفی، صنعت نمایشگاهی به دلیل تاثیر ویروس کرونا نسبت به سال ۲۰۱۹ میلادی ۶۸ درصد کوچکتر شد.

نمایشگاه صنعت نمایشگاهی ۶۸ درصد کوچکتر شد

سال ۲۰۲۰، مجموعاً ۲۰۰ میلیارد یورو (۲۲۴ میلیارد دلار) از درآمد مربوط به صنعت نمایشگاهی محقق نشد و ۲.۴ میلیون شغل تحت تأثیر قرار گرفت. این رقم کل با در نظر گرفتن تاثیر لغو نمایشگاه ها بر صنایع اقامتی، رستوران ها، حمل و نقل و دیگر صنایع می باشد.

این نتایج بر اساس اطلاعات منطقه ای حاصل از بارومتر جهانی نمایشگاه های یوفی است که هفته پیش منتشر شد.

درآمد های سال ۲۰۲۰ تنها ۲۳% از درآمد های سال ۲۰۱۹ در آمریکای مرکزی و جنوبی، ۲۴% از درآمد های آسیا و خاورمیانه، ۲۷% در منطقه اقیانوسیه، ۳۲% در اروپا و ۳۶% در آمریکای شمالی است.

کای هاتندورف (Kai Hattendorf) مدیرعامل و رییس کل یوفی می گوید: "ویروس کرونا تأثیر چشمگیری بر صنعت نمایشگاهی و نیز بخش هایی که از رویداد های رو در رو بهره می بردند داشته است. این تأثیر فقط توسط مشارکت کنندگان که در نمایشگاه ها محصولات خود را به نمایش گذاشته و فروش خود را توسعه می بخشند احساس نشد، بلکه کسانی که در صنعت گردشگری فعال بودند هم تحت تأثیر قرار گرفتند. همه ی ما منتظر برداشته شدن محدودیت های کنونی و جهش مجدد اقتصادمان هستیم، به نحوی که مشارکت کنندگان ما در آن نقش مهمی ایفا کنند".

تهیه و تنظیم: محسن خواجه محمدی

ارسال نظر