|
کدخبر: 151121

گسترش نیوز گزارش می‌دهد

برنامه مهم انجمن برگزار‌کنندگان مستقل در حوزه رویدادهای مجازی

طبق اعلام این انجمن، VEI به اعضای SISO برای بستر آموزش آنلاین در خصوص تمام جنبه‌های مربوط به تولید، تبلیغ و درآمدزایی رویدادهای آنلاین و ترکیبی تخفیف رسمی می‌دهد.

نمایشگاه برنامه مهم انجمن برگزار‌کنندگان مستقل در حوزه رویدادهای مجازی

انجمن برگزار‌کنندگان مستقل (SISO)، نهاد بین‌المللی شرکت‌های مالک، تولید‌کننده یا ارائه دهنده خدمات مدیریت رویداد ها، اعلام کرده است که برنامه آموزشی مورد تأیید مؤسسه رویدادهای مجازی (VEI) به اعضای رسمی SISO تخفیف می‌دهد.

مأموریت انجمن برگزار‌کنندگان مستقل (SISO) تأمین نیازهای مشترک اعضای آنها از طریق فراهم آوردن فرصت‌های شبکه‌سازی فیمابین همتایان، آموزش، اطلاع رسانی درباره صنعت و بهترین روش‌های ممکن در صنعت نمایشگاهی است.

طبق اعلام این انجمن، VEI به اعضای SISO برای بستر آموزش آنلاین در خصوص تمام جنبه‌های مربوط به تولید، تبلیغ و درآمدزایی رویدادهای آنلاین و ترکیبی تخفیف رسمی می‌دهد. داگ امسلی (Doug Emslie)، رئیس SISO و مدیرعامل گروه Tarsus، در مورد این همکاری می‌گوید، "پاندمی به استفاده از خدمات دیجیتالی که اعضای ما به مشتریان خود ارائه می‌دهند سرعت بخشیده است.

همکاری با VEI به اعضای ما کمک می‌کند تا پیشنهادات دیجیتالی خود را اصلاح و بهبود بخشند و ما نیز از ادامه به اشتراک‌گذاری بهترین روش ممکن برای ارائه فرصتهای بیشتر به اعضای ما برای یادگیری، شبکه‌سازی و تجارت هیجان زده هستیم."

تهیه و تنظیم: محسن خواجه محمدی

ارسال نظر