|
کدخبر: 145345

برگزاری نمایشگاه چهار روزه کشاورزی اصفهان

نوزدهمین نمایشگاه جامع صنعت کشاورزی طی روزهای شانزدهم تا نوزدهم دی ماه در محل دائمی برپایی نمایشگاه های بین المللی استان اصفهان برگزار خواهد شد.

این نمایشگاه با حضور شرکت هایی از استان های اصفهان، تهران، زنجان و خراسان رضوی برگزار خواهد شد و فعالان حوزه های مختلف صنعت کشاورزی شامل آبیاری، زراعت، نهاده ها باغبانی به ارائه توانمندی های خود خواهند پرداخت.

نمایشگاه کشاورزی اصفهان که یکی از رویدادهای معتبر نمایشگاهی در حوزه کشاورزی کشور به شمار می رود، در این دوره خود ۸۲۰۰ مترمربع فضای نمایشگاهی را به خود اختصاص داده و شرایطی ایجاد خواهد کرد تا متخصصان و فعالان حوزه کشاورزی، با جدیدترین تکنولوژی ها و امکانات این حوزه آشنا شوند.

اکما صنعت، سبزدشت، فلاوردشت، پارس خاور، قم پلیکا، آسپاپلاست، پیکان پور (نماینده تراکتورسازی ایران)، بازرگانی نوآوران و یاشیل قطره از جمله مهمترین شرکت های حاضر در نوزدهمین نمایشگاه جامع صنعت کشاورزی اصفهان خواهند بود.

امکان بازدید از این نمایشگاه که با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی برگزار خواهد شد، فقط برای متخصصان، فعالان و کارشناسان حوزه های مختلف کشاورزی فراهم شده و علاقمندان می توانند از ساعت ۱۰ تا ۱۸ روزهای ۱۶ تا ۱۹ دی ماه به محل دائمی برپایی نمایشگاه های بین المللی استان اصفهان واقع در کمربندی شرق، روبروی منطقه روشن دشت مراجعه کنند.

منبع: بازار نیوز

ارسال نظر