|
کدخبر: 189803

رشد ۱۲۲ درصدی میزان فروش فولاد خوزستان

گزارش عملکرد ماهانه شرکت فولاد خوزستان با نماد فخوز برای دوره منتهی به ۳۱ تیر ۱۴۰۰ منتشر شد و بر اساس آن میزان فروش شرکت در ۴ ماهه اول ۱۴۰۰ با رشد ۱۲۲ درصدی همراه گشته است.

معدن رشد ۱۲۲ درصدی میزان فروش فولاد خوزستان

میزان فروش شرکت فولاد خوزستان در تیرماه امسال برابر با ۳۶،۶۱۱،۱۱۰ میلیون ریال بوده است که سهم فروش بازار داخلی ۷،۹۶۹،۹۸۳ میلیون ریال و سهم بازار صادراتی نیز ۳۱،۶۴۱،۱۲۷ میلیون ریال بوده است.

با نگاهی بر میزان عملکرد این شرکت در ۳ ماهه اول امسال مشاهده می‌کنیم که میزان فروش فولاد خوزستان برابر با ۱۰۹،۰۶۷،۸۲۴ میلیون ریال بوده که از این مقدار سهم صادرات بیش از فروش در داخل است؛ به این شکل که ۶۵،۲۳۲،۷۳۶ میلیون ریال سهم بازار صادراتی و ۴۳،۸۳۵،۰۸۸ میلیون ریال سهم بازار داخلی بوده است. (به نظر می‌رسد سیاست‌های سختگیرانه وزارت صمت در سال جدید کم شده و در نتیجه شاهد بازگشت صادرکنندگان فولادی کشورمان به بازارهای بین‌المللی و منطقه‌ای هستیم.)

در مجموع می‌توان گفت: شرکت فولاد خوزستان از ابتدای سال مالی تا انتهای تیرماه فروشی برابر با ۱۴۸،۶۷۸،۹۳۴ میلیون ریال داشته است که در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته که عدد ۶۷،۰۲۸،۸۸۶ میلیون ریال به ثبت رسیده با رشد ۱۲۲ درصدی فروش همراه شده است.

شرکت فولاد خوزستان در ۴ ماهه اول امسال توانسته است محصولات زیر را تولید کند:

بلوم و بیلت داخلی: ۵۱۶ هزار و ۲۱ تن

اسلب داخلی: ۵۵۷ هزار و ۴۸۱ تن

گندله: یک میلیون و ۹۷۳ هزار و ۹۱۵ تن

آهن اسفنجی: یک میلیون و ۲۱۳ هزار و ۲۱۲ تن

 

منبع: دنیای معدن

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...