|
کدخبر: 146149

واکنش بهرام سبحانی به تحریم جدید فولادی امریکا

دکتر بهرام سبحانی رئیس انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران اظهارکرد: تحریم جدید خزانه‌داری امریکا علیه چند شرکت فولادی ایران نشانه استیصال و درماندگی ترامپ و شکست سیاست‌های غلط و بی‌ثمر تحریم فولاد ایران است.

معدن واکنش بهرام سبحانی به تحریم جدید فولادی امریکا

دکتر سبحانی یادآور شد: دولت امریکا یکبار صنعت فولاد ایران را بطور عام تحریم کرد و یک بار هم نام شرکت فولاد مبارکه را بطور خاص در لیست تحریم‌ها قرار داد و برای معاملات فولادی با ایران محدودیت گذاشت. اما علیرغم همه این محدودیت‌ها صنعت فولاد ما با سربلندی در حال توسعه است و درست در همین سال‌های تحریمی فولادمردان با غیرت توانستند با افزایش تولید، جایگاه ایران را ارتقا داده و ایران در میان ده کشور اول تولیدکننده فولاد جهان قرار گرفت و همچنان صنعت فولاد کشور به صادرات و ارز‌آوری ادامه داد.

رئیس انجمن فولاد افزود: اکنون آوردن نام چند شرکت فولادی در لیست جدید تحریم‌ها در حالی که کل این صنعت از قبل تحریم بوده نشان از درماندگی ترامپ و همفکرانش در زمین‌گیر کردن فولاد ایران دارد و هیچ تاثیری بر عملکرد این شرکت‌ها نخواهد داشت و انشاالله بیش از پیش در جهت تولید، توسعه و تجارت بین‌الملل اقدام خواهد شد.

منبع: چیلان

ارسال نظر