|
کدخبر: 147063

نظر مظلومی درباره دربی ۹۴

سرپرست تیم فوتبال استقلال گفت: تیم ما کاملا برای دربی آماده است و امیدوارم بازیکنان مقابل پرسپولیس اسیر اتفاقات بازی نشوند.

فوتبال نظر مظلومی درباره دربی ۹۴

پرویز مظلومی پیش از دیدار امروز مقابل پرسپولیس گفت: دربی حساسیت خاص خودش دارد. تیم را در هفته گذشته آماده کردیم، هم در تمرین و هم در فضای رسانه‌ای نیاز بود که بچه‌ها آرامش داشته باشند و تمرکزشان فقط روی بازی دربی بود. تیم ما کاملا آماده است و شرایط روحی و روانی بازیکنان خوب است، امیدوارم هر آنچه مربیان می‌خواهند در زمین انجام دهند و اسیر اتفاقات بازی نشوند. تیم ما خوب است و دست فکری و دستیارانش باز است و می‌توانند هر تغییری که بخواهند در ترکیب تیم بدهند.

وی در خصوص گلزنی‌اش در دربی سال ۶۲ گفت: ورزشگاه آزادی پر از خاطره است. چه زمانی که دستیار مرحوم پورحیدری و چه زمانی که سرمربی تیم بودم و ۴ دربی پشت سر هم پیروز شدیم، حساسیت دربی زیاد است. یکی از خاطرات خوب من گلزنی در پرتماشاگرترین دربی تاریخ بود و تماشاگران در کنار زمین نشسته بودند و بازی هم با ۲۰ دقیقه تاخیر آغاز شد. آقای پروین و پورحیدری از هواداران خواستند از نورافکن‌ها بیایند پایین تا بازی آغاز شود. ما بازی را بردیم، با حضور ۱۲۰ هزار هوادار بازی خیلی خوب برگزار شد و خونی هم از بینی کسی نیامد. امیدوارم تماشاگران امروز هم از تلویزیون شاهد یک بازی خوب باشند.

سرپرست تیم فوتبال استقلال در پاسخ به این سوال که پیش‌بینی‌اش از نتیجه بازی چیست؟ تصریح کرد: دنبال پیروزی هستیم اتفاقات بازی را نمی‌توانیم پیش‌بینی کنیم اما تمام تلاش کادرفنی این است که ۳ امتیاز را بگیریم. تیم مقابل قابل احترام است و آنها هم تلاش می‌کنند تا پیروز شوند اما امیدوارم خدا کمک کند تا به پیروزی برسیم.

 

منبع: تسنیم

ارسال نظر