|
کدخبر: 142960

بودجه سند۲۰۳۰ از کجا تامین می‌شود؟

وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه در ردیف‌های بودجه هیچ چیزی درباره سند ۲۰۳۰نیامده است، گفت: آن چیزی که اشتباه شده، یک متن مربوط به برنامه ششم در سال‌های قبل است.

فرهنگ بودجه سند۲۰۳۰ از کجا تامین می‌شود؟

محسن حاجی‌میرزایی وزیر آموزش و پرورش در خصوص موضوع اختصاص بودجه به اجرای سند ۲۰۳۰، اظهار کرد: من امروز مطلع شدم و هیچ دخالتی در این بحث نداشتیم. وزارت آموزش و پرورش مکرر اعلام کرده که هیچ نسبتی با سند ۲۰۳۰ ندارد.

وی ادامه داد: معلوم شد که یک خطایی صورت گرفته بود و بلافاصله خود سازمان در نسخه کاغذی اصلاح کرده و قرار شد در نسخه الکترونیکی هم اصلاح کند.

حاجی‌میرزایی افزود: تمام ردیف‌های بودجه ما معلوم است و در ردیف‌های بودجه هیچ چیزی درباره سند ۲۰۳۰ نیامده و قطعا نخواهد آمد.

وی اضافه کرد: آن چیزی که به آن استناد می‌کنند یک متن است که مربوط به برنامه است نه بودجه و آن هم مربوط به برنامه ششم مربوط به سال‌های قبل بوده است. ظاهراً نسخه‌ اشتباه را گذاشتند.

وزیر آموزش و پرورش تصریح کرد: نه در دولت درباره بودجه برای ۲۰۳۰ گفت‌وگویی داشتیم و نه در آموزش و پرورش و نه سازمان برنامه و بودجه چنین گفت‌وگویی را داشته است.

وی با بیان اینکه به طور کامل اعلام برائت می‌کنیم و قطعا پیگیری می‌کنیم، افزود: سازمان برنامه قطعا خودش پیگیری می‌کند و اگر تعمدی در کار باشد حتما باید با کسانی که خطا را کردند برخورد شود.

منبع: اقتصاد آنلاین

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...