|
کدخبر: 155379

واکنش شهاب حسینی به واکسن زدنش در آمریکا

شهاب حسینی که انتشار تصاویر واکسن زدن او در امریکا حاشیه‌ساز شده بود، درباره این ماجرا و البته ماسک جنجالی روی چهره خود توضیح داد.

سینما و تلویزیون واکنش شهاب حسینی به واکسن زدنش در آمریکا

پس از بازتاب‌های گسترده و بیشتر منفی انتشار تصاویر واکسن زدن بازیگر تحسین‌شده سینمای ایران در امریکا، یکی از خبرنگاران شرح گفت‌وگوی خود را با حسینی در قالب یک خبر منتشر کرد. نکته اول مربوط به ماسک جنجالی روی چهره شهاب با نماد یک ماده مخدر بود که حسینی درباره آن چنین گفت: «از خودرو که پیاده شدم دیدم ماسک ندارم. تنها ماسک داخل خودرو این بود که قبل‌ترها دوستم به من هدیه داده بود. بین زدن و نزدن آن تردید نکردم.»

بخش اصلی متن هم مربوط به زدن واکسن کروناست. شرح کامل آن را از شهاب حسینی بخوانید: «نیت قبلی و برنامه‌ریزی مشخصی برای زدن واکسن نبود. به اصرار یکی از دوستان که برای آغاز یک کار سینمایی همراهی‌ام می‌کرد، در صف واکسن مازاد ایستادیم تا بخت خود را امتحان کنیم.

در امریکا برای مراکز سالمندان و سایر مراکز در اولویت همیشه چیزی حدود ۲۰ درصد واکسن اضافی در نظر گرفته می‌شود و پس از پایان کار، مازاد را بین مردم عادی توزیع و تزریق می‌کنند. کل ماجرا همین بود. اتفاقی که برای هر کسی می‌تواند بیفتد.»

حسینی که پنجشنبه هر هفته یک قسمت برنامه «همرفیق» با اجرای او در یکی از پلتفرم‌های اینترنتی پخش می‌شود، این روزها در امریکا مشغول ساختن فیلم «Final Act» با بازی سه بازیگر ایرانی انگلیسی‌زبان، سه بازیگر امریکایی و دو کودک ایرانی و امریکایی است.

منبع: همشهری

ارسال نظر