|
کدخبر: 170747

سعید محمد از کاندیداتوری حذف می شود؟

بعد از تایید اصلاحیه قانون انتخابات ریاست جمهوری از سوی شورای نگهبان، کنار رفتن محمد جواد آذری جهرمی از گردونه رقابت ها قطعی شد.

سیاست  سعید محمد از کاندیداتوری حذف می شود؟

در این میان گمانه زنی هایی نیز درباره احتمال کنار رفتن سردار سعید محمد از کاندیداتوری در انتخابات ۱۴۰۰به دلیل نداشتن سابقه مدیریتی کافی در فضای مجازی مطرح شده است.

محمد مهاجری، فعال رسانه ای اصولگرا در همین زمینه به ابلاغیه جدید شورای نگهبان درباره انتخابات ریاست جمهوری واکنش نشان داد و در یادداشتی تلگرامی نوشت: «اعلام محدودیت سنی، مدرک تحصیلی و سوابق مدیریتی آن هم در دقیقه ۹۰ از طرف شورای نگهبان، یک بمب خبری بود که فضای سیاسی دیروز کشور را تحت تاثیر قرار داد.»

وی افزود: «رسانه ها و مخافل سیاسی، مصوبه شورای نگهبان را ردصلاحیت پیش از موعد دو کاندیدا دانستند: محمدجواد آذری جهرمی و سعید محمد. آذری جهرمی از آن جهت که چهل سالش تمام نشده و سعیدمحمد بدلیل اینکه فاقد چهار سال سابقه مدیریت است.»

مهاجری ادامه داد: تا کنون آذری جهرمی به این تصمیم واکنش نشان نداده است. سعید محمد هم سکوت اختیار کرده است اما محافل نزدیک به او می گویند خوشحالی برخی رسانه های اصولگرا مانند فارس و تسنیم که سعید محمد را رقیب نامزد موردنظر خود می دانند دیری نخواهد پایید چون فرمانده پیشین قرارگاه خاتم به عرصه باز خواهد گشت.»

فعال رسانه ای اصولگرا تاکید کرد: «به زعم این محافل، سعید محمد ۵۳ ساله حداقل چهار سال در جایگاه سرلشکری در قرارگاه خاتم مدیریت کرده و مصوبه شورای نگهبان شامل او نمی شود.»

منبع: رکنا

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...