|
کدخبر: 158092

مومنی مشاور رئیس جمهور در مناطق آزاد تجاری شد

حجت‌الاسلام و المسلمین حسن روحانی رئیس‌جمهوری ضمن پذیرش استعفای دکتر "مرتضی بانک"، آقای "حمید رضا مومنی" را به عنوان "مشاور رئیس‌جمهوری در امور مناطق آزاد تجاری، صنعتی و ویژه اقتصادی" منصوب کرد.

سیاست مومنی مشاور رئیس جمهور در مناطق آزاد تجاری شد

رئیس‌جمهوری در پاسخ نامه درخواست مرتضی بانک در خصوص "استعفا از سمت مشاور رئیس‌جمهوری در امور مناطق آزاد تجاری، صنعتی و ویژه اقتصادی" نوشت: "با پذیرش پایان یافتن فعالیت شما به دلیل بازنشستگی و مجوز مقام معظم رهبری مدظله العالی مبنی بر ادامه کار تا یافتن فرد مناسب برای تصدی این مسوولیت، از زحمات بی‌شائبه جناب عالی در طول مدت خدمت تشکر و قدردانی می‌کنم و برایتان آرزوی توفیق دارم."

دکتر روحانی همچنین در حکمی آقای حمید رضا مومنی را به عنوان "مشاور رئیس‌جمهوری در امور مناطق آزاد تجاری، صنعتی و ویژه اقتصادی" منصوب کرد.

متن حکم حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

جناب آقای حمید رضا مومنی

نظر به مراتب تعهد و سوابق ارزنده جناب عالی، به موجب این حکم به عنوان "مشاور رئیس‌جمهوری در امور مناطق آزاد تجاری، صنعتی و ویژه اقتصادی" منصوب می‌شوید.

توفیق شما را در انجام وظایف محوله با رعایت اصول قانون مداری، اعتدال گرایی و منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید در خدمت به اسلام و ملت شریف ایران از خداوند بزرگ مسالت می‌نمایم.

حسن روحانی

رئیس‌جمهوری اسلامی ایران

منبع: ايسنا

ارسال نظر