|
کدخبر: 192560

بررسی طرح تفکیک وزارت راه و شهرسازی در مجلس

نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسه امروز طرح انتزاع بخش ساختمان و شهرسازی از وزارت راه و شهرسازی را مورد بررسی قرار می دهند.

سیاست داخلی بررسی طرح تفکیک وزارت راه و شهرسازی در مجلس

جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی دقایقی پیش به ریاست «عبدالرضا مصری» آغاز شد.

بر اساس اظهارات عضو هیات رییسه مجلس رسیدگی به گزارش شور دوم کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست در مورد طرح تقویت امنیت غذایی کشور و رفع موانع تولیدات کشاورزی (ارجاعی از جلسه علنی) از برنامه های امروز مجلس شورای اسلامی خواهد بود.

 همچنین در این جلسه ادامه رسیدگی به گزارش کمیسیون عمران در موردطرح انتزاع بخش ساختمان شهرسازی از وزارت راه و شهرسازی و تشکیل «وزارت حمل و نقل» و «وزارت ساختمان، شهرسازی و آمایش سرزمین» و گزارش کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست در مورد لایحه پروتکل حفاظت از تنوع زیستی الحاقی به کنوانسیون چهارچوب حفاظت از محیط زیست دریایی دریای خزر مورد بررسی قرار می‌گیرد.

نمایندگان در این جلسه گزارش کمیسیون عمران مبنی بر تصویب تقاضای تحقیق و تفحص از عملکرد سازمان بنادر و دریانوردی و گزارش کمیسیون اقتصادی در مورد بررسی وضعیت صنعت استخراج رمزارزهای جهان‌روا و مبادلات داخلی آن را مورد بررسی قرار می‌دهند.

سوابق و برنامه‌های وزرای پیشنهادی دولت سیزدهم در کمیسیون‌های تخصصی مجلس در حال بررسی است و  ساعت کار جلسه علنی امروز تا ساعت ۹:۳۰ خواهد بود.

منبع: ایرنا

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...