|
کدخبر: 169266

انتقاد تند سیدحسن خمینی از ردصلاحیت گسترده نامزدان انتخابات

سید حسن خمینی گفت: انتخابات «شامل» یعنی باید همه در آن نماینده داشته باشند. شرط اول آن این است که بساط تنگ نظری و حذف برداشته شود.

سیاست داخلی انتقاد تند سیدحسن خمینی از ردصلاحیت گسترده نامزدان انتخابات

 کلیپی از اظهارات اخیر حجت الاسلام و المسلمین سیدحسن خمینی  در انتقاد از ردصلاحیت های گسترده نامزدان انتخابات شوراهای شهر و روستا در صفحه رسمی اینستاگرام وی منتشر شد.

در این کلیپ، سید حسن خمینی می گوید: هیچ راهی جز «بازگشت به مردم» و هیچ چیزی برای کشور واجب تر از یک «انتخابات پر شور» و «شامل» نیست. انتخابات «شامل» یعنی باید همه در آن نماینده داشته باشند. شرط اول آن این است که بساط تنگ نظری و حذف برداشته شود.

وی ادامه داد: «تقسیم بر دو کردن» نیروهای کشور باعث ترفیع چاپلوسان و متملقانی می شود که اتفاقا به سخنانی که می گویند هم باور ندارند. بنده چه اولویتی نسبت به شما دارم که یکی را راه بدهم و یکی را راه ندهم؟! قانون هم اگر جلوی حقوق مردم را می گیرد، قانون غلطی است و باید به سمت اصلاح آن رفت.

 

منبع: خبرآنلاین
  • داود ارسالی در

    سال ۸۸هم شما را دیدیم.

  • ایرانی اصیل باشرافت ارسالی در

    اقای خمیتی ریاست جمهوری زمین فوتبال نیست که ۲۲نفربازیکن انتخاب شوند,,انوقت نامش ریاست جمهو ری نیست ,درامریکاهم دوتا سه ن فردرنهایت رقابت میکنند نه ۱۰نفر,, اگرهمه راتایبدکنندکه سراز۵۰ تا۶۰ درمی اورد

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...