|
کدخبر: 168755

اظهارات محسن رضایی درباره دیدار سردار سلیمانی با پوتین

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: گزارش سفر و مذاکرات سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی و آقای پوتین به عنوان یک سند نزد مراجع رسمی ثبت شده است. آنچه از آقای ظریف نقل شده، با واقعیت انطباق ندارد.

سیاست داخلی اظهارات محسن رضایی درباره دیدار سردار سلیمانی با پوتین

محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در ارتباط با فایل صوتی پخش شده از محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه، به این اظهارات واکنش نشان داد.

وی در صفحه شخصی خود در توئیتر با سه هشتگ «رای حلال، مرد میدان، پروژه نفوذ»، نوشت: «مردان میدان و مردان دیپلماسی هردو می‌توانند فرزندان غیور ایران باشند. آقای ظریف بیش از هر سیاستمدار دیگری ناظر به نقش بی‌بدیل حاج قاسم در پیشبرد استراتژی‌های ایران در مذاکرات مختلف بوده و عجیب است که ایشان حالا منکر حقیقتی شده که خود بیش از هر کسی بر آن واقف است».

رضایی در ادامه این پست آورده است: «گزارش سفر و مذاکرات سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی و آقای پوتین به عنوان یک سند نزد مراجع رسمی ثبت شده است. آنچه از آقای ظریف نقل شده، با واقعیت انطباق ندارد».

وی در پایان نوشته است: «بارها گفته ام، خطر اصلی زمانی است که نفوذی‌های بیگانه به بازیگران سیاسی وصل شوند و بازیگران سیاسی نیز برای اهداف خود از دولتمردان سوءاستفاده کنند».

 

منبع: فارس

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...