|
کدخبر: 185543

جزئیاتی از تفاهم نامه ساخت مسکن بین بانک مسکن و ارتش

تفاهم نامه همکاری بانک مسکن و ارتش جمهوری اسلامی ایران به منظور تامین مالی ساخت ۵۷ هزار واحد مسکونی سازمانی امضا شد.

راه و مسکن جزئیاتی از تفاهم نامه ساخت مسکن بین بانک مسکن و ارتش

 محمود شایان در مراسم امضای تفاهم نامه اعطای تسهیلات ساخت مسکن بین بانک مسکن و ارتش جمهوری اسلامی ایران با بیان اینکه طبق اساسنامه، تامین مالی مسکن اقشار میان درآمدی جامعه وظیفه ذاتی بانک مسکن است، گفت: از طرف خود و مدیران بانک مسکن اعلام می کنم تلاش می کنیم در حد امکان محدودیت ها و موانع در جهت تسهیل اجرای تفاهم نامه برداشته شود.

وی افزود: در حالی که بانک مسکن طبق قانون مصوب مجلس مکلف به تامین مالی سالانه ۲۲۰ هزار واحد مسکونی از یک میلیون واحد مورد نیاز در کشور شده اما ما این آمادگی را اعلام می کنیم که سالانه تامین مالی ۵۰۰ هزار واحد مسکونی را بر عهده بگیریم.

 امیر دریادار حبیب الله سیاری معاون هماهنگ کننده ارتش جمهوری اسلامی ایران نی زدر این مراسم گفت: امیدواریم هر چه سریعتر فرایند اجرایی این تفاهم نامه آغاز شود تا پرسنل ارتش بتوانند از مزایای این تسهیلات بهره مند شوند.

وی تصریح کرد: در قالب این تفاهم نامه بانک مسکن تسهیلات لازم جهت ساخت این میزان واحد مسکونی سازمانی برای پرسنل ارتش در شهرهای کشور با محوریت ستاد آجا پرداخت خواهد کرد. قرار است، این تفاهم نامه طی سه سال و با تامین مالی بانک مسکن اجرا شود.

منبع: تسنیم

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...