|
کدخبر: 146511

فروش بلیت تهران-لندن ممنوع است

جلالی گفت: اگر پروازها از مبدأ لندن به مقصد تهران انجام شود، از پذیرش مسافران آن در فرودگاه امام جلوگیری به عمل خواهد آمد.

راه و مسکن فروش بلیت تهران-لندن ممنوع است

سازمان هواپیمایی کشوری به کلیه شرکت‌های هواپیمایی داخلی، خارجی و دفاتر فروش بلیت اعلام کرد: فروش بلیت تهران-لندن اعم از مستقیم و غیر مستقیم برای جلوگیری از شیوع کرونای انگلیسی، ممنوع است.

سازمان هواپیمایی کشوری در ۱۸ دی ماه در ابلاغیه‌ای خطاب به کلیه شرکت‌های هواپیمایی داخلی، خارجی و آژانس‌های هواپیمایی و وب سایت‌ها و پلتفرم‌های فروش بلیت هواپیما، فروش بلیت مستقیم یا غیر مستقیم تهران-لندن را به دلیل جلوگیری از شیوع ویروس کرونای انگلیسی و به دستور وزارت بهداشت، ممنوع کرد.

گفتنی است، نام شرکت هایی که پروازهای کانکشن تهران-لندن دارند برده شده بود که در ابلاغیه سازمان هواپیمایی کشوری، نیز شرکت‌های پگاسوس، ترکیش ایرلاینز، امارات و قطر ایر ویز نیز ذکر شده است.

ابوالقاسم جلالی معاون هوانوردی و امور بین‌الملل سازمان هواپیمایی کشوری در این ابلاغیه به شرکت‌های هواپیمایی خارجی که پرواز کانکشن دارند، تذکر داده است تا اگر این پروازها از مبدأ لندن به مقصد تهران انجام شود، از پذیرش مسافران آن در فرودگاه امام خمینی (ره) جلوگیری به عمل خواهد آمد.

ضمن اینکه به کلیه ایرلاین‌های کشورهای همسایه و منطقه شامل عمان، عراق، ارمنستان، آذربایجان، ترکیه، امارات و قطر نیز تذکر داده شده است که از سوار کردن مسافرانی که با پرواز کانکشن از لندن عازم ایران هستند، خودداری کنند.

ابلاغیه

منبع: مهر

ارسال نظر