|
کدخبر: 132638

سرمایه‌ گذاری در بازار مسکن با ۱۰تا ۲۰میلیون تومان!

مدیر عامل اتحادیه تعاونی های عمرانی شهر تهران درباره سرمایه گذاری در حوزه تعاونی ها و بحث سرمایه گذاری ملکی گفت: امکان سرمایه‌گذاری در بازار مسکن با ۱۰ تا ۲۰ میلیون تومان وجود دارد.

راه و مسکن سرمایه‌ گذاری در بازار مسکن با ۱۰تا ۲۰میلیون تومان!

خشایار باقرپور ابتدا در تعریف مشخص سرمایه گذاری ملکی گفت: هر خرید ملک و مسکن، سرمایه گذاری ملکی اطلاق نمی شود بلکه اینها تمرکز دارایی روی ملک خطاب می شوند. در شرایط امروز بسیاری از مردم برای حفظ ارزش دارایی خود، ملکی را خریداری می کنند که این کار سرمایه گذاری ملکی نیست.

وی در ادامه افزود: در نگاه حرفه ای سرمایه گذاری به فرایندی گفته می شود که فرد به صورت کاملا هوشمندانه دارایی خود را در پروژه یا ملکی سرمایه گذاری کند که برایش ارزش افزوده داشته باشد. مدیر عامل اتحادیه تعاونی های عمرانی شهر تهران همچنین خاطرنشان کرد: سرمایه گذاری باید امنیت داشته باشد که ما درباره این مسئله همواره به مردم هشدار دادیم که حتما تمام جوانب کار را بسنجند.

باقرپور با اشاره به اینکه به جز امنیت و ارزش افزوده، دو کار مهم دیگر هم در اتحادیه انجام می شود، تصریح کرد: دغدغه بسیاری از مردم این است که با دارایی خود نمی توانند خانه داشته باشند چون طی ماه های اخیر تورم زیادی در بازار مسکن داشتیم. اما ما در اتحادیه بستری را برای سرمایه گذاری های خرد تا مبلغ ۱۰ یا ۲۰ میلیون تومان با شرایط پرداخت اقساطی بدون بهره ایجاد کردیم.

وی در ادامه این گفت و گو افزود: ویژگی دوم ایجاد مدل درآمدی مادام العمر برای سرمایه است. مدیر عامل اتحادیه تعاونی های عمرانی شهر تهران همچنین گفت: اتحادیه در پروژه ها مطالعات ویژه انجام می دهد تا در بازدهی پروژه اطمینان حاصل شود.

باقرپور با بیان اینکه هیچ بستری مناسب تر از تعاون وجود ندارد، یادآور شد: ما بیش از هزار سال تجربه تعاون در جامعه داریم و از این مزیت باید استفاده کنیم.

وی در توضیح بیشتر سرمایه گذاری های خرد در حوزه ملکی افزود: با ۱۰ یا ۱۰۰ یا ۵۰۰ میلیون تومان، می توان سرمایه ها را کنار هم قرار داد و هر سرمایه گذار می تواند متناسب با سرمایه خود به طور اقساطی سقف سرمایه اش را تکمیل کند.

مدیر عامل اتحادیه تعاونی های عمرانی شهر تهران تاکید کرد: پروژه زمانی که ایجاد می شود متعلق به همه سرمایه گذارها است که ارزش افزوده ایجاد می کند و در زمان بهره برداری از بنا، ارزش افزوده مضاعفی ایجاد می شود. در حقیقت در تمام مدل های درآمدی، هر سرمایه گذار به نسبت سرمایه خود سهیم خواهد بود.

 باقرپور با اشاره به اینکه این سهم در پروژه قابل خرید و فروش هم هست، تاکید کرد: ارزش افزوده ۱۰۰ میلیون تومانی امروز، بعد از پایان پروژه به ۴۰۰ یا ۵۰۰ میلیون تومان تبدیل می شود که حتی با فروش این سرمایه می توان مسکن تهیه کرد.

 هیچ محدودیتی در سرمایه گذاری ملکی با کمک اتحادیه وجود ندارد

مدیر عامل اتحادیه تعاونی های عمرانی شهر تهران در پاسخ به پرسشی مبنی بر اینکه آیا محدودیتی در سرمایه گذاری وجود دارد یا خیر، در رادیو تهران افزود: هیچ محدودیتی در سرمایه گذاری وجود ندارد و روی صحبت اتحادیه تعاونی های عمرانی با آحاد جامعه است.

باقرپور اشاره که این نوع سرمایه گذاری از سال ۹۴ به صورت پایلوت در منطقه ۲۲ با مدل متری انجام شده که حداقل ۱۰ برابر ارزش افزوده حاصل شده است.

وی درباره تضمین سلامت سرمایه هم گفت: در قانون هیچ چیزی بالاتر از اداره ثبت اسناد و املاک نداریم و در طرحی که داریم ثبت مالکیت در اداره ثبت به خود سرمایه گذار منتقل می شود.

 

منبع: ايسنا
  • ناشناس ارسالی در

    شما هنوز از خودتان خجالت نمی کشید ....سن گ پای قزوین را رد کردید ...خدا .مردم ..ه مه برای شما هیچ ..فقط دزدی .کلاهیرداری . .۱۰۰۰ برابر قیمت تمام شده سود بردن د شده خدای شما ...اینها همه جواب داره ..در دن یا هیچ کس به هم وطن خود این قدر شما ظلم می کنید نمی کند نفر اول از ظالمین دنیا هستید .الهم العن الظالمین روزی ۵زعر بار. ...خانه متری یک میلیون را دارید به متری بالای ۳۰ الی ۴۰ میلیون می فروشید .در هر متر ان چند گرم طلا بکار بردید ...طلا گرم ی ۱۲۰۰ است هر متر ی شود ۵ میلیون...شما چ قدر در این خانه هها طلا بکار بردید ..... تف به غیرتتان ..تف به شرفتتان......تف به نظارت کنندگان بر این بازار..قانون جنگل ......شما که سود باد آورده زیر دندانتان رفته ..هرگز حاضر نیستید. دست ز دزدی از ج یب مردم بر دارید......بدانید خدا هست یک روزی جواب این اعمال زشت و کریح را خواهید داد ...بنشیند تماشا کنید .....مسلمان نم اها ..خدا هست از حلقومتان بیرون می کشند ...حق کمسیون را از بنگاه حذف کنید..هر خا نه فروختند .۵۰۰ الی یک میلیون باید بگیرن د ..خانه قیمتش می رسد به متری یک میلیون. ..زیرا آنها تلاش نی کنند هنوز ۱۹ الی بال اتر برای سود بردتد بفروشند..اصلا ببنیدید درب این خانه خراب کن ها ..خانه بدون قیم ت لز طریق اینترنت ارائه شود کارشناس قیم ت مصالح بکار برده شده رو حساب کند. برگه امضای شده به دو طرف بدهد .د در ثبت اسناد ثبت گردد ..هرکس هم تخلف کرد او را به دا دگاه معرفی کنند ..این می شود قانون..بعد ۴۹ سال به قانون بر کردید.....خدا ازتان ن گذارد..که مردم از شما نمی گذرتد

ارسال نظر