|
کدخبر: 161279

عیدی بزرگ آمیکو به مشتریان

مدیر خدمات پس از فروش ارس خودرو دیزل از ارائه خدمات توسط نمایندگی‌های منتخب آمیکو در طرح امداد نوروزی سال ۱۴۰۰خبر داد.

خودرو عیدی بزرگ آمیکو به مشتریان

عباس حاج محمد علی ضمن تبریک سال نو به تمام هموطنان، اظهار داشت: با برنامه‌ریزی‌های انجام شده، نمایندگی‌های منتخب آمیکو با آغاز سال نو با تمام توان آماده  خدمت‌رسانی به مشتریان محترم آمیکو هستند.

وی ادامه داد: وظیفه شبکه خدمات پس از فروش آمیکو در ایام نوروز، ایجاد اطمینان خاطر برای مشتریان در سفرهای نوروزی است و با توجه به حجم سفرهای نوروزی، نمایندگی‌های منتخب آمیکو همزمان با آغاز سال نو با آماده خدمت‌رسانی به مشتریان آمیکو هستند.

رضا گل محمدی کیفیت در خدمات را اصل اساسی و مهم در جلب رضایت مشتریان دانست و گفت: شبکه خدمات پس از فروش با تمام توان در تلاش است بهترین خدمات را در کوتاه‌ترین زمان ممکن به مسافران نوروزی ارائه نماید.

وی ادامه داد: ۵ ناوگان امدادی که بصورت پایگاه های ثابت و سیار در این طرح فعال هستند. ضمن اینکه ۱۱ نمایندگی به صورت یک شیفت به ارائه خدمت به مشتریان گروه صنعتی امیکو خواهند بود.

آمیکو2

گل محمدی تاکید کرد: در ماههای پایانی سال ۹۹ پیش‌بینی‌های لازم برای تأمین قطعات یدکی مورد نیاز در طرح امداد نوروزی انجام شد که به این ترتیب در تعطیلات نوروز ۱۴۰۰ با مشکلی به نام کمبود قطعه مواجه نخواهیم بود؛ ضمن اینکه قطعات مورد نیاز در کمترین زمان ممکن به تمام نقاط کشور ارسال می‌شوند.

مدیر خدمات پس از فروش آمیکو افزود: امیدوارم هموطنان عزیز در طول سفر با مشکلی مواجه نشوند اما اگر احیانا مشکلی پیش آمد می‌توانند با شماره تلفن ۴۵۷۴۱ -۰۲۱ تماس بگیرند. بعد از اجرای طرح هم مرکز تماس با مشتریان ارس خودرو دیزل (۴۸۰۱۹-۰۲۱) آماده دریافت نظرات هموطنان محترم درباره خدمات امدادی است.

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...