|
کدخبر: 155392

خط تولید چراغ جلو سورن پلاس افتتاح شد

خط تولید چراغ جلو سورن پلاس در شرکت جمع ساز البرز به بهره‌برداری رسید.

خودرو خط تولید چراغ جلو سورن پلاس افتتاح شد

این خط تولید جدید، با حضور مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو و تعدادی از اعضای هیات مدیره انجمن صنایع همگن نیرومحرکه و قطعه سازان کشور افتتاح شد.

شرکت مهندسی جمع ساز انواع چراغ خودرو را تولید می‌کند. علی حقیقی؛ مدیر کارخانه و سهامدار شرکت جمع ساز در این بازدید ضمن قدردانی از باور مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو به توانمندی‌های قطعه سازان داخلی، اظهارکرد: در صنایع داخلی به ویژه در حوزه ساخت قطعات خودرو امکانات بالقوه قابل توجهی در کشور داریم که قابلیت بالفعل شدن را دارد. نیروی انسانی کار آمد بالاترین سرمایه شرکت جمع ساز است که اکثریت آنها از اهالی بومی این منطقه می‌باشند.

حقیقی با بیان اینکه ما در گذشته شرایط بسیار سخت تر از این را هم تجربه کرده‌ایم بنابراین از پس مشکلات موجود نیز به حول و قوه الهی بر می‌آئیم، افزود: در شرکت جمع ساز نیروی انسانی ماهر و متخصص گرد هم آمده‌اند که ما به تبحر آنها در قالب‌سازی افتخار می‌کنیم.

گفتنی است، مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو دیروز –شنبه- با حضور در استان البرز، تعدادی از کارخانجات تولیدی قطعات در این استان را مورد بازدید قرار داد. همزمان با این بازدید؛ خطوط تولید قطعات جدید در شش شرکت عضو انجمن صنایع همگن نیرو محرکه و قطعه‌سازی استان البرز به بهره‌برداری رسید.

منبع: عصر خودرو

ارسال نظر