|
کدخبر: 153393

اگر خرید خودرو را به تاخیر انداخته اید بخوانید + قیمت

نایب رئیس اتحادیه نمایشگاه ‌داران خودرو اظهار کرد: امروز به ترتیب پژو ۲۰۶ با قیمت حدود ۱۹۰ میلیون و پراید با قیمت ۱۰۳ تا ۱۰۵ میلیون تومان خرید و فروش می‌شوند. قیمت خودروهای دیگر نیز تفاوت چندانی با چند روز قبل ندارند.

خودرو اگر خرید خودرو را به تاخیر انداخته اید بخوانید + قیمت

نعمت الله کاشانی نسب در مورد وضعیت بازار خودرو اظهارکرد: بعید به نظر می‌رسد که قیمت خودرو کاهش یا افزایش خاصی داشته باشد اگر کسی نیاز به خرید خودرو دارد الان آن‌ زمان مناسبی است و باید خرید را انجام دهد.

نایب رئیس اتحادیه نمایشگاه داران خودرو با تاکید بر این روزها بازار خودرو شکل یک بازار عادی به خود گرفته گفت: الان فقط مصرف‌کننده واقعی در بازار است و دیگر جذابیتی برای دلالان وجود ندارد. دیگر به این شکل نیست که بتوانند خودرو را بخرند، نگه دارند و گران‌تر بفروشند.

وی در ادامه افزود: به علت ثبات چند روزه قیمت خودرو، خریداران به بازار مراجعه می‌کنند و خرید و فروش انجام می‌شود. با حذف دلالان و مراجعه مصرف‌کنندگان واقعی می‌توان گفت بازار خودرو این روزها یک بازار عادی است.

کاشانی نسب با اشاره به نرخ روز خودرو تصریح کرد: خودرو شاخص که ۲۰۶ تیپ ۲ و پراید هستند امروز به ترتیب پژو ۲۰۶ با قیمت حدود ۱۹۰ میلیون و پراید با قیمت ۱۰۳ تا ۱۰۵ میلیون تومان خرید و فروش می‌شوند. قیمت خودروهای دیگر نیز تفاوت چندانی با چند روز قبل ندارند.

 

منبع: ایلنا
  • ناشناس ارسالی در

    خودرولشغال به اومی دهدپول زک دستگاه خودر وخارجی راازملت می گیرتد

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...