|
کدخبر: 152152

مقاومت پراید در برابر ریزش قیمت + آخرین نرخ ها در بازار

در حالی که قیمت بسیاری از خودروها در بازار ایران طی ماه بهمن با کاهش مواجه شده است اما پراید، ارزان‌ترین خودروی بازار ایران مقاومتی جدی در برابر کاهش قیمت از خود نشان می‌دهد.

خودرو مقاومت پراید در برابر ریزش قیمت + آخرین نرخ ها در بازار

آخرین گزارش ها نشان می دهد پراید ۱۱۱ به قیمت ۱۲۷ میلیون تومان در بازار به فروش می‌رسد. همچنین قیمت پراید ۱۳۱ برابر با ۱۰۸ میلیون تومان گزارش شده است.

پراید ۱۳۲ که پیش از این حتی به محدوده ۱۰۰ میلیون تومان رسیده بود، امروز به قیمت ۱۰۹ میلیون تومان در بازار فایل شده است. قیمت پراید ۱۵۱ یا وانت پراید اما ۱۱۰ میلیون تومان گزارش شده است و مدل ۱۵۱ پلاس این خودرو ۱۲۱ میلیون تومان در بازار قیمت خورده است.

بسیاری از فعالان بازار معتقدند مقاومت پراید در برابر کاهش قیمت به توقف خط تولید این خودرو در شرکت خودروسازی سایپا بازمی‌گردد. معامله‌گران معتقدند هرچند قیمت خودرو هر روز در فضای مجازی و بازار اعلام می‌شود اما مشتری چندانی در بازار یافت نمی‌شود.

منبع: خبر آنلاین
 • ناشناس ارسالی در

  مرز رو باز کنید با تعرفه سازمان تجارت جه انی خواهیم دید گنده ترش هم نمی تونه مقاو مت کنه !!

 • حسن ژیان فیض آبادی ارسالی در

  سلام به کارکنان کارخانه سایپا بنده برج 2 یه خودرو تیبا پلاس صندوق دار ثبت نام کرد م میخواستم بپرسم میشه به جای تیبا پلاس س اینا معمولی یا تیبا دو بدین خیلی ممنون م یشم

 • ناشناس ارسالی در

  به خاطر اینکه مردم پول ندارن ماشین خارجی بخرن

 • ناشناس ارسالی در

  ظلم و دنیا پرستی که دیگه شاخ و دم نداره خدا لعنت کنه باعث و بانی اینهمه گرانی و ظلم رو من چهارده ساله میخوام یه پراید بخرم ولی هنوز با یه موتور سیکلت مدل ۸۲ دارم امورات زندگی ام رو با مشقت اداره میکنم

ارسال نظر