|
کدخبر: 127215

ارائه خدمات به مشتریان سایپا در طرح جمعه‌ های پاییز

سازمان خدمات پس از فروش سایپا اعلام کرد مشتریان این گروه خودروسازی می‌توانند برای انجام سرویس دوره‌ای و دریافت خدمات در طرح جمعه‌های پاییز در روزهای جمعه نیز به تعمیرگاه‌های مرکزی سایپایدک مراجعه کنند.

خودرو ارائه خدمات به مشتریان سایپا در طرح جمعه‌ های پاییز

تعمیرگاه‌های مرکزی سایپا یدک در روزهای جمعه نیز مانند سایر روزهای هفته با رعایت پروتکل‌های بهداشتی به ارائه خدمات سرویس‌های دوره‌ای به مشتریان خواهند پرداخت.

مشتریان و مالکان خودرو های سواری گروه سایپا برای استفاده از این خدمات و صرفه‌جویی در زمان خود در طول هفته، می‌توانند با مراجعه به پایگاه اینترنتی سایپایدک به نشانی www.saipayadak.org نسبت به دریافت نوبت پذیرش اقدام کنند.

برای اجرای این طرح تعمیرگاه مرکزی شماره یک سایپایدک در خیابان دماوند، بعد از چهارراه تهرانپارس، جنب کیمیدارو خودروهای پراید، تیبا، زانتیا، C۵، سراتو، تندر ۹۰، مگان، ریچ، برلیانس، چانگان، S۳۰۰ و ساندرو را پوشش می‌دهد.

همچنین تعمیرگاه مرکزی شماره ۲ سایپایدک به آدرس سه راه آذری به سمت میدان قزوین، جنب ایستگاه اتوبوس به خودروهای پراید، ریو، تیبا، ساینا، چانگان، برلیانس، سایپا ۱۵۱ و آریو ارائه خدمات خواهند داشت.

خودروهای ماکسیما، مورانو، تیانا، قشقایی، مگان، تندر ۹۰، ساندرو و کلئوس می‌توانند به تعمیرگاه مرکزی شماره ۳ در ضلع شمال شرقی میدان آزادی و دارندگان خودروهای سراتو، چانگان، برلیانس نیز به تعمیرگاه مرکزی شماره ۴ در کیلومتر ۱۷ جاده مخصوص کرج، دفتر مرکزی شرکت سایپایدک مراجعه کنند.

 

منبع: سایپانیوز

ارسال نظر