|
کدخبر: 127056

نتایج قرعه کشی خودروهای سایپا اعلام شد + لینک

اسامی برندگان قرعه کشی پاییزی سایپا اعلام شد، برندگان این مرحله از قرعه کشی فرصت دارند تا ودیعه پیش‌بینی شده برای نهایی شدن درخواست خود را پرداخت کنند و مابقی قیمت خودرو نیز هنگام صدور دعوت نامه از برندگان قرعه کشی دریافت خواهد شد.

خودرو نتایج قرعه کشی خودروهای سایپا اعلام شد + لینک

فهرست اسامی سومین مرحله از قرعه کشی طرح پیش فروش یکساله سایپا به منظور عرضه ۱۴ هزار و ۵۰۰ خودرو منتشر شد. برای پیش فروش شرکت سایپا پنج محصول «ساینا دنده ای»، «تیبا۲»، «تیبا صندوقدار»، «سایپا ۱۵۱» و «کوئیک R» را در میان محصولات پیش فروش خود قرار داده است.

در این مرحله از پیش فروش ۲۲۸ هزار و ۴۸۷ متقاضی ثبت نام کرده‌اند که از این تعداد ۲۲۸ هزار و ۴۷۷ نفر دارای شرایط شرکت در قرعه کشی بوده‌اند که با این شرایط می‌توان گفت ۹۹۰ نفر از ثبت نام‌کنندگان شرایط حضور در قرعه کشی را نداشتند و به این طریق از لیست ثبت نام‌کنندگان حذف شده‌اند.

برندگان این مرحله از قرعه کشی ۷۲ ساعت فرصت دارند تا ودیعه پیش‌بینی شده برای نهایی شدن درخواست خود را پرداخت کنند و مابقی قیمت خودرو نیز هنگام صدور دعوت نامه از برندگان قرعه کشی دریافت خواهد شد.

به گفته مسوولین شرکت سایپا ثبت نام‌کنندگان جهت مشاهده نتایج قرعه کشی تنها به سایت رسمی شرکت سایپا https: //saipa.iranecar.com/list مراجعه کنند؛ چرا که در مراحل قبلی پیامک برنده شدن برای برخی از ثبت نام‌کنندگان ارسال نشده بود که این امر موجب حذف برخی از برندگان قرعه کشی شده بود.

 

منبع: اقتصاد نیوز
 • رقیه ارسالی در

  اخ که اگه من یه تیبا 2 ببرم وای چه عالی میشه

  • سجاد ارسالی در

   به امید خدا برنده میشی

 • هغفهغعع ارسالی در

  دزدی تا کی!!!!!!!!@!@@@@@

 • ناشناس ارسالی در

  سلام امیدوارم هر چه زوتر خودرو بازان به خود آمده وبیشتر از این در حق این مردم بزرگ خیانت نکنند وبه بهانه واهی (کسری قطعه) بیش از ۱۰۰ هزار خودرو را انبار نکنند گر چه این خیانت هم روزی دامن مسئولینی که خودرو سازی را ارثیه پدر خود می دانند خواهد گرفت

 • سلمان ارسالی در

  سلام تورو خدا در نوشتن خبر بیشتر دقت کنی د
  بنظر شما اختلاف228هزار و487 نفر با 228هزار و 477نفر میشه 990نفر؟؟؟؟

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...