کدخبر: 107622 شروین اشیدری

اختصاصی گسترش‌نیوز:

نسخه جدید خودروی کوییک آر در راه است + جزئیات

شرکت پارس خودرو قصد دارد نسخه ای جدید از کوییک آر را روز فردا پنجشنبه ۱۲ تیر ماه رونمایی کند.

خودرو نسخه جدید خودروی کوییک آر در راه است + جزئیات

خودروی کوییک فعلا در دو نسخه معمولی و آر در بازار وجود دارد. اما شرکت سایپا و پارس خودرو قصد دارند نسخه ای جدید از این خودرو با نام کوییک آر پلاس را فردا رونمایی و وارد خط تولید کنند. آنطور که از نام این خودرو به نظر می‌رسد قرار است سطح امکانات آن بیشتر از نسخه آر باشد اما باید تا زمان رونمایی و انتشار جزئیات بیشتر منتظر ماند.

پیش از این در جلسه ای که مجید باقری، قائم مقام سایپا نیز داشت به تولید نسخه جدید کوییک یعنی کوییک آر پلاس با امکانات بیشتر اشاره کرده بود.

طبق اطلاعاتی که به دست رسیده این خودرو از لحاظ فنی تفاوتی با نسخه قبلی خود یعنی کوییک آر ندارد و مجهز به پیشرانه ۱.۵ لیتری ۸۷ اسب‌بخاری است. هنوز در خصوص قیمت این خودرو نیز صحبتی نشده اما قاعدتا قیمت آن از نسخه آر بالاتر خواهد بود.

 

کوییک-آرپلاس

اطلاع رسانی در خصوص جزئیات این خودرو صبح روز آینده توسط گسترش نیوز صورت خواهد گرفت پس همواره ما را دنبال کنید.

 

 • علی ارسالی در

  همش دزدیه تغیرات خاصی اتفاق نیفتاده فقط گرون کردن

 • معین ارسالی در

  مردم. عزیز ، سه رنگ کردیم،،کوئیک جدید سه رنگ ،ااف. اف ،،، 🔙🔙🔙😉🔙🔙فقط با عرض پوزش 30 میلیون قیمتش اضافه شده،،پس فکر کردین رنگ الکیه مفته 😊😊😊😊🔚🔚🔚
  زود بیایید تموم شد120 میلیون ،سه رنگ ،،بدو

 • کارشناس ارسالی در

  سلام.مدیر.عامل.پیام.چه.میخواد.بده......هر.روز.قیمت.میدهید.هیکسی.حق.نداره.بیشتر.از.ده.در.صد.خارج.از.کارخونه.سود.کنه.به.نمایندگی.زنک.زدم.گفت.بی.خود.گفتند.پراید.۸۰ملیون.است.وبقیه.هم.با.همین.قیمت.نجومی.در.بازار.سما.که.نمی.توانید.نماینوگی.های.خودت.دا.کنترل.کنی.چه.پیامی.به.مردم.دل.شکسته.می.خوای.بدی.بس...کنید .بلد.نیستید.با.نمی.توانید.کنترل.کنید.برو.یکی.دیگه.بیاد.جای.سما.شاید.درد.مردم.را.بفهمد.و.جلوی .قیمت.نجومی.را...بگیرد.شما.از.یکطرف.تبلیغ.بی.جا.میکنیدرونمایی .از.خودرو.منتاژی.همانم.در.نمایندگی. پیدا.نمیشه.چه.رونمایی.بری.کی.برای.چی .بس.کنید.دیگه.از.اینور.پول.مردم.بلوکه.میشه .واز.انور.هم.دست.بدامن.بانکها.برای.وام.چه. خبره.تانه.سما.مضر.جامعه .هستی.جلوی.سرمایه.مردم.که.باید.جهش .تولید.کمک.کنند.سد.راه.تولید. کشور.شدی.فقر. جامعه.هم.از. مفاسد.است.خدا.دست.هرچه.سوداگر.ومفاسد .را.قطع.کند .انشاالله.🐬

 • رضا ارسالی در

  دمتون گرم مدیران سایپا خیلی عالی کار می کنید یه طرح دارم یه مارک اسپید یاهمون سرعت هم بچسبونید بکنید کوییک جی پلاس 15ملیون هم بیارید روش خیلی سود داره ها.

 • امیر علی ارسالی در

  همون کوییک ار خوبه

 • Reza ارسالی در

  ملت رو خر گیر اوردید خدایی؟
  همه ملت میدونن سایپا و ان خودرو جفتشون بازار سیاه مسئولین بی شرف هستند.
  ولی همین ملت ی روز زیر دستو پا له تون میکنن اگر به فکر اصلاح نباشید.

ارسال نظر