|
کدخبر: 168245

واکنش پلیس به تجمع سهامداران بورس

رئیس پلیس تهران بزرگ با بیان اینکه بسیاری از تجمعات مالباختگان بدون مجوز انجام می‌شود، گفت: مالباختگان بدانند پلیس یار و حامی آنهاست و در تجمعات به مسئولان ذیربط می‌گوییم که پاسخگوی مالباختگان باشند هر چند تجمع بدون مجوز باشد.

جامعه واکنش پلیس به تجمع سهامداران بورس

سردار حسین رحیمی در حاشیه یازدهمین مرحله از طرح ظفر (برخورد با خرده‌فروشان و قاچاقچیان مواد مخدر در تهران) در پاسخ به سوالی درباره اقدامات فرمانده انتظامی تهران بزرگ برای تامین امنیت انتخابات ریاست جمهوری اظهار کرد: پلیس از هم اکنون اقدامات خود را برای عملیات بزرگ انتخابات آغاز کرده است و در بسیاری از استان‌ها، همزمان با برگزاری انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای شهر، انتخابات میاندوره‌ای مجلس شورای اسلامی و خبرگان را در پیش رو داریم که در شهر تهران نیز همزمان هر ۴ انتخابات برگزار می‌شود.

رئیس پلیس تهران بزرگ افزود: تعداد شعب در تهران تا ۱۵ درصد افزایش پیدا کرده برای اینکه فاصله‌گذاری اجتماعی و پروتکل‌های بهداشتی به خوبی رعایت شود. البته در کل کشور به این صورت است. رحیمی با بیان اینکه تاکنون مشکل خاصی در رابطه با انتخابات در تهران روی نداده، متذکر شد: آمادگی کامل را برای تامین امنیت انتخابات داریم.

این مقام انتظامی همچنین درباره رعایت مقررات و پروتکل‌های بهداشتی توسط اصناف با توجه به موج چهارم کرونا، گفت: رعایت مقررات و همکاری مردم بسیار حائز اهمیت است. در بسیاری از موارد مردم همکاری‌های لازم را داشته‌اند و صنوف نیز مغازه‌های خود را تعطیل کرده‌اند. همچنین ما نمی‌خواهیم که برخورد سلبی در این رابطه داشته باشیم.

وی در پاسخ به سوالی درباره تجمعاتی که در چند وقت اخیر توسط مالباختگان بخش‌های مختلف مانند مالباختگان بورس صورت می‌گیرد و نحوه برخورد پلیس با این تجمعات تصریح کرد: انتظار و توقع پلیس این است که مالباختگان برای تجمعات مجوزهای لازم را بگیرند. هر چند که بسیاری از این تجمعات بدون اخذ مجوز صورت می‌گیرد اما مالباختگان بدانند که پلیس یار و حامی آنهاست، ما همراه مردم هستیم و در بسیاری از تجمعات نیز از مسئولان آن نهاد، ‌ارگان یا سازمان خواسته‌ایم که پاسخگوی مالباختگان باشند. هر چند که برگزاری آن تجمع بدون مجوز باشد.

 

 

منبع: ایسنا

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...