|
کدخبر: 168132

چندهزار راننده تهرانی بدلیل تردد شبانه جریمه شدند؟

معاون فرهنگ ترافیک پلیس راهور پایتخت از جریمه ۲۰۰ هزار تومانی۶۲۰ هزار راننده در طرح ممنوعیت تردد شبانه خبر داد.

جامعه چندهزار راننده تهرانی بدلیل تردد شبانه جریمه شدند؟

سرهنگ علی همه‌خانی معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ با بیان اینکه‌ در طرح محدودیت‌های شبانه تاکنون ۶۲۰ هزار راننده متخلف جریمه شده‌اند اظهارکرد: دوربین‌های پلیس در محدودیت‌های تردد شبانه فعال بوده و برابر اعلام ستاد ملی کرونا این محدوده‌ها کاملا رصد می‌شود.

سرهنگ همه خانی تصریح کرد: برخلاف تصور برخی شهروندان در خصوص عدم ثبت جریمه در طرح ورود به محدودیت‌های کرونایی شبانه، دوربین‌ها از همان روزهای اول و با اعلام ستاد ملی مبارزه با کرونا فعال بوده و رانندگانی را که بدون مجوز وارد این محدوده‌ها می‌شوند مورد اعمال قانون قرار می‌دهند؛ در همین راستا تعداد ۶۲۰ هزار خودرو توسط دوربین‌ها جریمه شده‌اند.

معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ با اعلام این مطلب که در فروردین امسال ۲۵۶۸۹ مورد تخلف پلاک اعم از « تخلف مخدوشی و پوشش پلاک» مورد اعمال قانون قرار گرفته و ۲۱۴۷ خودرو هم توقیف شدند اظهارکرد: برابر ماده ۷۲۰ قانون مجازات اسلامی مخدوشی و هرگونه تغییر در ارقام پلاک وسیله نقلیه مجازات حبس از ۶ ماه تا یکسال را برای متخلفین در پی دارد.

سرهنگ همه خانی از رانندگان تهرانی خواست به علت شیوع گسترده ویروس کرونا از تردد در سطح شهر و در ساعات اعلامی و شرکت در دورهمی و میهمانی به خاطر حفظ جان خود و دیگران جدا خودداری کنند.

 

 

منبع: فارس

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...