|
کدخبر: 158355

واکنش به اتفاق دردناک پس از تزریق واکسن روسی

مدیرکل روابط عمومی وزارت بهداشت گفت: یکی از همکاران پزشک ما در گناباد پس از تزریق واکسن روسی دچار علائم گوارشی و در پی آن نیز در مدفوع او ‌خون دیده شد.

جامعه واکنش به اتفاق دردناک پس از تزریق واکسن روسی

 کیانوش جهانپور، مدیرکل روابط عمومی وزارت بهداشت گفت:یکی از همکاران پزشک ما در گناباد پس از تزریق واکسن روسی دچار علائم گوارشی و در پی آن نیز در مدفوع او ‌خون دیده شد.

به طور کلی هر واکسنی دارای عوارضی است و این موضوع بعید و دور از انتظار نیست؛ اما بروز علایم گوارشی پس از تزریق واکسن بسیار نادر است، اما بعید نیست.

در حال حاضر بروز عوارض گوارشی در همکار پزشک در حال بررسی است و هنوز مشخص نیست که این عوارض مربوط به تزریق واکسن است یا نه.

 امروز اخباری مبنی بر  خونریزی داخلی شدید پزشک ایرانی پس از تزریق واکسن اسپوتنیک در شهر گناباد، منتشر شده بود که حکایت از بستری شدن این پزشک در بیمارستان داشت.

 

منبع: بهداشت نیوز

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...