|
کدخبر: 174803

پیش‌بینی بورس برای فردا (۴ خرداد)

انتخابات در شرایط فعلی عامل مهمی است که بازار را در ابهام فرو برده است اما این نکته مهم است که حتی با مشخص شدن نتیجه انتخابات هم ما شاهد یک رشد هیجانی در بازار نخواهیم بود و تا متعادل شدن کامل بازار و دیدن روند صعودی فاصله زمانی سه ساله‌ای را داریم.

بورس پیش‌بینی بورس برای فردا (۴ خرداد)

بازار سرمایه در هفته جاری وضعیت نامتعادلی را داشت و شاخص کل و شاخص به زیر یک میلیون و ۱۰۰ هزار واحد رسید.

مصطفی محبی مجد، کارشناس بازار سرمایه گفت: با وجود روند منفی بازار در این هفته به نظر می‌رسد در هفته آینده بازار روند متعادل‌تری را داشته باشد و صف‌های فروش کم‌تر شود. اما باید توجه داشته باشیم که تا زمان مشخص نشدن نتیجه انتخابات وضعیت بازار تغییری نمی‌کند و شاهد رشد شارپی نخواهیم بود.

وی در توصیه به سهامداران گفت: بهتر است در وضعیت فعلی بازار سهامداران رفتار هیجانی نباید داشته باشند و این مسئله را بدانند که که فروش دارایی‌ها و سهم‌هایشان در قیمت‌های فعلی کار اشتباهی است زیرا قیمت‌ ها نوسانی است و تا مدتی دیگر این وضعیت تا حدودی متعادل می‌شود.

این کارشناس بازار درباره تاثیر انتخابات بر بازار گفت: انتخابات در شرایط فعلی عامل مهمی است که بازار را در ابهام فرو برده است اما این نکته مهم است که حتی با مشخص شدن نتیجه انتخابات هم ما شاهد یک رشد هیجانی در بازار نخواهیم بود و تا متعادل شدن کامل بازار و دیدن روند صعودی فاصله زمانی ۳ ساله‌ای را داریم. اما با وجود این شرایط گروه‌هایی که فروش خوبی داشتند و سودآوری نسبتا مناسبی را کسب کردند مثل گروه‌های پالایشی، پتروشیمی و فلزات اساسی از روند خوبی برخوردار خواهند بود.

 

منبع: تجارت نیوز
  • ناشناس ارسالی در

    با دید بلند مدت بخرید وبکنید هرچه بدتر ر وحانی کس کش من کل داراییم به اندازه یک م اه حقوق توهم نیست حالا توباید چندرقاض من ببری بعد بگی به دید سه ساله اونوقت توله سگهای تو وامثال تو سر از کشورهای دیگر د ر بیارن برای خودشون به تفریح وخوش گذرانی تو شرف نداری روحانی به خداقسم اگه تو وا ون کسایی که این بازی را سر مردم دراوردن اندازه سر سوزن شرف داشته باشید خودتون را زنده به گور میکردید

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...