|
کدخبر: 162191

هشدار به دارندگان سهام عدالت

سپرده‌گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه ایجاد صفحه مجازی در شبکه‌های اجتماعی در خصوص سهام عدالت را تکذیب کرد و نسبت به کلاهبردای از سهامداران هشدار داد.

بورس هشدار به دارندگان سهام عدالت

شرکت سپرده‌گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه با صدور اطلاعیه‌ای اعلام کرد: پیرو ایجاد صفحات مجازی در شبکه‌های اجتماعی با عنوان «سهام عدالت»، به اطلاع سهامداران محترم می‌رساند این شرکت هیچگونه کانال یا گروه خبری مجازی در شبکه‌های اجتماعی در خصوص «سهام عدالت» ندارد و سهامداران می‌بایست نسبت به اهداف سو اینگونه صفحات مجازی که شائبه کلاهبرداری، سوءاستفاده از اطلاعات هویتی و... را ایجاد می‌کنند، مطلع و آگاه باشند.

لازم به ذکر است هر گونه اطلاع رسانی در خصوص سهام عدالت صرفا از طریق وب سایت رسمی شرکت سپرده‌گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه به نشانی www.csdiran.ir و یا وب سایت رسمی سهام عدالت به نشانی sahamedalat.ir به اطلاع عموم مشمولان سهام عدالت می‌رسد.

 

منبع: مشرق
  • ناشناس ارسالی در

    سلام من سهامم یک میلیونی هست هیچ گونه در امدی ندارم زیرخط فقرم هستم قرارشدپنجاه درصدسهام یک میلیونی دویست هزارتمن باشه چ را زیرصدتمن سود برام ریختن پیگیری کنیدمم نون بخدا خرجی ندارم شرمنده زنوبچم شدم ی کاری برام مردم بکنید ممنون

  • ناشناس ارسالی در

    سلام کی پول فروش سهام واریز میشه

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...