|
کدخبر: 132124

کدام سهام بالاترین و پایین‌ترین رشد را داشت؟

امروز سهامداران شرکت‌های حمل‌ونقل توکا، پلی پروپیلن جم و آهنگری تراکتورسازی ایران در بورس و معامله‌گران شرکت‌های کشت و صنعت دشت خرمدره، شیر و گوش زاگرس شهرکرد و کشت و دام قیام اصفهان در فرابورس بیشترین سود را کسب کردند.

بورس کدام سهام بالاترین و پایین‌ترین رشد را داشت؟

شاخص بورس در جریان معاملات امروز بازار با افت ۱۵هزار و ۳۲۵واحدی، در ارتفاع یک‌میلیون و ۲۶۴هزار و ۵۳۷واحد به کار خود پایان داد و ۵میلیارد و ۸۳۲میلیون سهم و حق‌تقدم به‌ارزشی بالغ بر ۴هزار و ۵۹۹میلیارد تومان در ۵۸۷هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت.

بر این اساس سهامداران شرکت‌های حمل‌ونقل توکا، پلی پروپیلن جم و آهنگری تراکتورسازی ایران بیشترین رشد قیمت را در بورس اوراق بهادار داشتند و در مقابل دارندگان سهام شرکت‌های ماشین‌سازی اراک، صنایع پتروشیمی خلیج‌فارس و بین‌المللی توسعه ساختمان بیشترین افت قیمت را تجربه کردند.

این گزارش می‌افزاید: در بازارهای فرابورس ایران هم با معامله یک میلیارد و ۲۰۷میلیون ورقه به‌ارزش ۲هزار و ۱۴۴میلیارد تومان در ۳۲۴هزارنوبت، شاخص فرابورس (آیفکس) ۱۲۳واحد افت کرد و در ارتفاع ۱۵هزار و ۸۶۰واحد قرار گرفت.

در این بازار هم امروز سهامداران شرکت‌های کشت و صنعت دشت خرمدره، شیر و گوش زاگرس شهرکرد و کشت و دام قیام اصفهان بیشترین رشد را داشتند و شرکت‌های افرانت، پتروشیمی ارومیه و سرمایه‌گذاری سبحان بیشترین کاهش قیمت را داشتند.

منبع: تسنیم

ارسال نظر