|
کدخبر: 151908

تقدیر مدیرعامل بانک سینا از بانوان پرستار

مدیرعامل بانک سینا به مناسبت روز زن و ولادت با سعادت حضرت زهرا (س) با کادر پزشکی و درمان کلینیک فوق تخصصی سلامت و دیابت تابان، دیدار و از آنان قدردانی کرد.

بانک و بیمه تقدیر مدیرعامل بانک سینا از بانوان پرستار

دکتر ایمانی در این دیدار با اشاره به از خودگذشتگی‌ها و ایثارگری‌های مدافعان سلامت در ایام همه گیری شیوع کرونا گفت: کارکنان نظام سلامت کشور در این ایام و به واسطه شیوع کرونا، زحمات زیادی را متحمل شدند و فداکارانه در راه خدمت به تحقق ارزشهای انسانی، از جان مایه گذاشتند و ما قدردان تمامی این عزیزان هستیم. همچنین شایسته است یاد و نام عزیزانی که در این راه به جمع شهدای نظام سلامت پیوستند را گرامی بداریم.

وی افزود: بی‌شک شرایط سخت فعلی با امید، پشتکار، همراهی و خود مراقبتی به ویژه رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی پایان خواهد یافت و روزهای نشاط و سلامتی با عبور از این بحران، از راه خواهد رسید.

مدیرعامل بانک سینا در ادامه با اشاره به قابلیت‌ها و ظرفیت‌های این بانک، اظهارکرد: از جمله امتیازات بانک‌ سینا شفافیت، چابکی، تنوع و کیفیت بالای خدمات به ویژه در حوزه بانکداری الکترونیک است که کادر زحمتکش درمان و پزشکان گرامی نیز می‌توانند از تسهیلات و خدمات این بانک به ویژه در حوزه اعتباری استفاده کنند.

در این دیدار که مدیر امورحوزه مدیرعامل و روابط عمومی نیز حضور داشت، از تلاش‌های کادر پزشکی خانم و پرستاران به مناسبت روز زن و ولادت با سعادت حضرت فاطمه زهرا (س) با هدایایی تقدیر شد.

گفتنی است بانک سینا به پاس زحمات و قدردانی از تلاش‌ها و جانفشانی‌های کادر درمان و کارکنان بیمارستان‌ها و مراکز درمانی به ویژه پرستاران، طرح تسهیلات «مهر سینا» را اجرایی کرده است که به دو صورت انفرادی با مراجعه و درخواست حضوری اشخاص و همچنین به صورت گروهی در قالب انعقاد تفاهمنامه همکاری با بیمارستان‌ها و مراکز درمانی قابل پرداخت است.

 

ارسال نظر