|
کدخبر: 328117

تحلیل های هیجان انگیز از قیمت BTC

قیمت بیت‌کوین (BTC) از حدود ۴۲ روز گذشته در یک محدوده جانبی در حال حرکت است. در این میان، معامله‌گران در مورد حرکت بعدی قیمت دچار اختلاف نظر هستند. برخی معتقدند که قیمت بیت‌کوین در آینده نزدیک روند صعودی خواهد داشت، در حالی که دیگران انتظار یک اصلاح قیمتی را دارند.

اقتصاد تحلیل های هیجان انگیز از قیمت BTC

این نوسانات جانبی قیمت بیت‌کوین در حالی ادامه دارد که بازار ارزهای دیجیتال همچنان در حال تغییر و تحول است و سرمایه‌گذاران برای پیش‌بینی حرکت بعدی قیمت ها با چالش مواجه هستند.

یکی از معامله‌گران این حوزه با نام مستعار کریپتوکان (CryptoCon) عنوان کرد:

۴۲ روز را در منطقه کم‌نوسان و کسالت‌بار گذرانده‌ایم و توضیح داد که فقدان نوسان در قیمت بیت کوین نشانه اصلی کسالت در بازار است.

نمودار-بیت-کوین

بر اساس داده‌های کوین‌مارکت‌کپ، بیت کوین در حال حاضر ۶۷,۶۸۰ دلار قیمت دارد که تنها ۶.۷ درصد بیشتر از قیمت آن در ۴۲ روز پیش است. طی این مدت، قیمت بین محدوده ۵۸,۲۵۳ دلار و ۷۱,۴۴۳ دلار در نوسان بوده و تنها ۲ بار به صورت جزئی این سطوح را شکسته است.

یکی دیگر از معامله‌گران به نام ویلی وو (Willy Woo) معتقد است که حرکت جانبی طولانی مدت بیت کوین نکته مثبتی است که نشان‌ می‌دهد قیمت آن هنوز به سقف نرسیده است.

دیگر معامله‌گر رمزارز با نام مستعار دان کریپتو تریدز (Daan Crypto Trades) هم اعتقاد دارد که بیت‌کوین در حال حاضر در مرحله کشف قیمت بوده و در این مرحله، هر اتفاقی امکان‌پذیر است.

وی پیش‌بینی کرده که چنانچه قیمت از سقف تاریخی ۷۳,۶۷۹ دلار عبور کند، تا پایان سال به ۱۰۲,۰۷۳ دلار خواهد رسید.

با این حال، برخی از تحلیلگران با توجه به شاخص‌های مختلف، چندان نسبت به آینده امیدوار نیستند. برای مثال، تیموتی پیترسون (Timothy Peterson) عنوان کرده که بر اساس شاخص نسبت قیمت بیت کوین به ارزش متکالف (Bitcoin Price to Metcalfe Value)، بیت کوین ممکن است تا ۵۴,۱۹۰ دلار سقوط کند.

این شاخص بر این پایه استوار است که قیمت بیت کوین با مجذور تعداد کاربران یا شرکت‌کنندگان شبکه ارتباط مستقیم دارد.به گفته پیترسون، هم اکنون این شاخص به ۱۰۲ درصد رسیده است. زمانی که این شاخص بیش از ۱۰۰ درصد باشد، قیمت ممکن است با اصلاحی حداقل ۲۰ درصدی مواجه شود.

منبع: رمز ارز نیوز

ارسال نظر

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    سایر رسانه ها