|
کدخبر: 172436

رشد ارزش این ارزهای دیجیتال پس از ریزش بیت کوین

در حالی که بیت‌کوین روندی نزولی دارد و زیر ۵۰ هزار دلار معامله می‌شود برخی از ارزهای نسل سوم روندی صعودی دارند.

اقتصاد رشد ارزش این ارزهای دیجیتال پس از ریزش بیت کوین

ارزهای نسل سوم سرعت تراکنش بالاتری نسبت به سایر ارزها دارند و به عقیده کارشناسان یکی از دلایل عدم صعود بیت‌کوین هم بالا بودن کارمزد و سرعت تراکنش پایین این ارز بود.

بیت‌کوین در محدوده ۴۹ هزار دلار معامله می‌شود و این موضوع خبر بدی برای بازار محسوب می‌شود زیرا کارشناسان عقیده دارند ریزش از محدوده ۵۰ هزار دلار می‌تواند نشانه تداوم ریزش این ارز باشد.

ارزهایی مانند کاردانو و پولکادات روندی رو به رشد دارند و از دیروز حدود ۱۵ درصد رشد کردند و این در حالیست که مارکت بازار کریپتو روندی نزولی دارد.

آخرین-قیمت-رمزارز-1

ارز بایننس‌کوین بعد از خبر تحقیق آمریکا در رابطه با اقدامات صرافی بایننس محدوده ۶۰۰ دلار را از دست داد و روندی نزولی به خود گرفت.

برخی از تحلیل‌ها حاکی از این است که روند بلندمدت بیت‌کوین با وجود ریزش زیاد هنوز صعودی است و این ارز در بلندمدت اهداف بالاتری دارد. اما برخی از کارشناسان عقیده دارند بیت‌کوین باید یک اصلاح منطقی داشته باشد و بعد دوباره شروع به رشد کند و شاید این اصلاح تا کانال ۳۰ هزار دلار ادامه داشته باشد.

خوشبختانه یک حمایت مهم در محدوده ۴۲ هزار دلار وجود دارد که به نظر می‌رسد حمایت معتبری است و بیت‌کوین در این محدوده خوب کف‌سازی کرده است و باید امیدوار باشیم این ارز این محدوده را از دست ندهد.

آخرین-قیمت-رمزارز-2

منبع: تجارت نیوز

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...