|
کدخبر: 169194

پیش‌ بینی قیمت طلا برای فردا (۹ اردیبهشت)

بهای هر اونس طلا در بازار جهان امروز ۱۳ دلار کاهش یافت و در بازار ایران هر گرم طلای ۱۸ عیار نسبت به روز گذشته با ۸ هزار تومان افزایش به ۹۹۵ هزار تومان رسید. رئیس اتحادیه طلا با اشاره به کاهش سطح داد و ستدها پیش‌بینی می‌کند که فردا قیمت طلا اندکی نزولی می‌شود.

اقتصاد پیش‌ بینی قیمت طلا برای فردا (۹ اردیبهشت)

هر اونس طلا امروز با ۱۳ دلار کاهش در کانال یک هزار و ۷۶۸ دلار معامله شد و بهای هر گرم طلای ۱۸ عیار همچنان زیر یک میلیون تومان معامله شد.

رئیس اتحادیه طلای تهران درباره وضعیت بازار طلا گفت: آرامش در بازار طلا حکم‌فرماست و البته معاملات بازار طلا کاهشی است. با وجود این ما نسبت به ثبات قیمت طلا رضایت داریم و امیدواریم با تدوام ثبات قیمت‌ها این بازار رونق پیدا کند.

ابراهیم محمدولی درباره احتمال تمدید تعطیلی بازار طلا هم گفت: هنوز اطلاعیه رسمی به ما داده نشده است اما زمزمه‌هایی مبنی بر تمدید محدودیت‌ها به گوش می‌رسد و احتمالا هفته آینده بازار طلا تعطیل است.

کاهش طلا ادامه‌دار است؟

رئیس اتحادیه طلا درباره تحلیلش از وضعیت فردای بازار طلا هم گفت که چنانچه کاهش قیمت دلار و انس جهانی تداوم داشته باشد، طلا و سکه فردا دوباره ارزان می‌شود.

گفتنی است امروز هر گرم طلا ۱۸ عیار با ۸ هزار تومان افزایش به ۹۹۵ هزار تومان رسید. سکه طرح جدید با ۹ هزار تومان کاهش با قیمت ۱۰ میلیون تومان معامله شد.

همچنین نیم سکه با ۵۰ هزار تومان کاهش به قیمت پنج میلیون و ۵۰۰ هزار تومان فروخته شد. ربع سکه و سکه گرمی بدون تغییر ماند و با قیمت سه میلیون و ۶۰۰ هزار تومان و دو میلیون تومان معامله شد.

 

منبع: تجارت نیوز

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...