|
کدخبر: 158904

محدودیتی در تولید گوشت مرغ نداریم

وزیر جهاد کشاورزی با تاکید بر این که محدودیتی در تولید گوشت مرغ نداریم اظهار کرد: بر این اساس به شرکت پشتیبانی امور دام دستور داده ایم تا در صورت افت قیمت در بازار، مرغ مازاد بر نیاز را از تولیدکنندگان خریداری کند.

اصناف محدودیتی در تولید گوشت مرغ نداریم

پیش از ظهر امروز دوشنبه کاظم خاوازی وزیر جهاد کشاورزی به صورت سرزده از نحوه توزیع گوشت مرغ در میادین پیروزی و بهمن و یک سردخانه گوشت مرغ در جنوب تهران بازدید کرد.

وزیر جهاد کشاورزی در حاشیه این بازدید با اشاره به این که مشکل میدان بهمن، توزیع و نحوه نظارت بر صنف بود، خاطرنشان کرد که انشالله با همکاران وزارت صمت جلسه ای خواهیم داشت و این مسائل را بررسی خواهیم کرد.

خاوازی افزود: تعدادی از اصناف قدیمی صنف مرغ به ما مراجعه کردند و به نحوه توزیع و اداره غرفه ها در میدان بهمن اعتراض داشتند که امروز با حضور این افراد و معاون بازرگانی داخلی وزارت صمت جلسه ای خواهیم گذاشت.

وزیر جهاد کشاورزی تصریح کرد: مرغ به اندازه کافی وجود دارد و در روز گذشته ۲۰۰۰ تن مرغ مازاد را به بازار عرضه کردیم.

بنا بر اعلام پایگاه اطلاع سانی وزارت جهاد کشاورزی، خاوازی با بیان این که هزاران تن گوشت مرغ منجمد با کیفیت خوب و قیمت ارزان نیز وجود دارد که در حال عرضه است، اظهار امیدواری کرد: در روزهای آینده مشکلاتی که در توزیع مرغ بین اصناف وجود دارد، حل شود.

 

منبع: ايسنا
  • ناشناس ارسالی در

    پس دزدی هاتون رو محدود کنیدعلی برکت اله.

  • ناشناس ارسالی در

    مسکن وآپارتمان ووسایل خانگی خودرو.مایحتا ج زندگی خوراکی وپوشاک دربازارهست اماقیمت هالحظه ای عوض ودخل ماباخرج مانمیخواندچون قیمتهاسرسام آورگران شده است

  • ناشناس ارسالی در

    لعنت بر خاوازی

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...