|
کدخبر: 146034

کاهش قیمت تخم مرغ در بازار تا ده روز آینده

رئیس اتحادیه فروشندگان پرنده و ماهی تهران از کاهش قیمت تخم مرغ در یک هفته تا ۱۰ روز آینده خبر داد و گفت: تخم مرغ با قیمت مصوب به صورت محدود در میادین و صنف در حال توزیع است و یک هفته تا ۱۰ روز آینده قیمت آن کاهش می یابد و قیمت مصوب و قیمت بازار یکی خواهد شد.

اصناف کاهش قیمت تخم مرغ در بازار تا ده روز آینده

مهدی یوسف خانی، رئیس اتحادیه فروشندگان پرنده و ماهی تهران با بیان اینکه قیمت مصوب تخم مرغ در روزهای اخیر افزایش یافته است اظهار کرد: قیمت مصوب هرکیلو تخم مرغ از درب مرغداری ها ۱۴هزار تومان، قیمت عمده آن جهت تحویل درب مغازه ها ۱۵هزار و ۵۰۰ تومان و برای مصرف کننده ۱۷ هزارتومان است و هر شانه تخم مرغ دوکیلویی برای مصرف کننده ۳۴هزارتومان خواهد شد.

وی ادامه داد: تخم مرغ با قیمت مصوب به صورت محدود در میادین و صنف در حال توزیع است و یک هفته تا ۱۰ روز آینده قیمت آن کاهش می یابد و قیمت مصوب و قیمت بازار یکی خواهد شد.

رئیس اتحادیه فروشندگان پرنده و ماهی در پاسخ به این سوال که علت افزایش قیمت تخممرغ و چند نرخی شدن آن در هفته های اخیر چه بوده است، گفت :کمبود نهاده ها و افزایش قیمت نهاده ها در بازار آزاد قیمت تمام شده تخممرغ را بالا برده است، ولی خوشبختانه مشکلات حل شده و قیمت تخم مرغ به زودی تنظیم می شود.

 

 

منبع: اتاق اصناف تهران
  • ناشناس ارسالی در

    کشوری که نو قیمت تخم مرغ مونده چه ادعای استقلالی داره هههههههههههههههه

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...