|
کدخبر: 169291

چرا حق التدریس فروردین و اسفند معلمان پرداخت نمی شود؟

معاون برنامه ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش درباره علت پرداخت نشدن حق التدریس اسفند ۹۸ و فروردین ۹۹ معلمان توضیح داد.

آموزشی چرا حق التدریس فروردین و اسفند معلمان پرداخت نمی شود؟

معاون برنامه‌ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش درباره چرایی عدم پرداخت حق التدریس اسفند ۹۸ و فروردین ۹۹ معلمان گفت: ما با توجه به کارکرد معلمان باید پرداختی‌ها را انجام می‌دادیم. قطعا در برنامه آموزش و پرورش نیست که علی رغم کارکرد معلمان پرداخت آنها را تعویق بیندازد و یا به عدم پرداخت بکشاند.

ترکمن گفت: این مورد در دستورکار ماست ولی همانطور که قبلا هم اعلام کرده بودم در حال جمع آوری اطلاعات از استان‌ها هستیم که به تفکیک ارائه کنند و مبنای کار قرار بگیرد. بعد از جمع بندی اطلاعات و تایید کارکرد معلمان هرچه از حق التدریس سال‌های گذشته باقی مانده باشد پرداخت می‌شود.

معاون برنامه‌ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش افزود: هنوز حدود ۹ استان اطلاعات را به ما اعلام نکرده‌اند که منتظر آن هستیم.

 

منبع: ایسنا
 • سیروس حبیبی ارسالی در

  با سلام...‌پس ۱۵ روز شهریور چی شد؟ آقای چوپان دروغگو...

 • حسن ارسالی در

  فعلا بهانه دارد برای اینکه حق معلمان را بخورن. سه سال گذشته هنوز ادارات ساعات حق تدریس را ارسال نکردن....

 • مجید داوودی خواه ارسالی در

  چرا دروغ میگید من اصفهان زندگی میکنم تو هنرستان تدریس میکنم و به جای اسفند و فرو ردین هم چون دروسمون عملی بود دو ماه تابس تان تو اوج گرما بدون کولر کارگاه گرم و خ طر کرونا حضوری کلاسمان را برگزار کردیم خ دا را خوش نمیاد اینطور بعد از یک سال حقم ان را ضایع کنید از اداره کل هم همون اول پرسیدم گفتند ما اسم شما را برا حق التدری س کامل رد کردیم پس چرا حق ما را بعد یک س ال بازم دلتون نمیاد بدید

 • ناشناس ارسالی در

  توی این چندین سال خدمتم جزدروع ووعده توخ الی چیزی دیگری به ماتحویل ندادن

 • ناشناس ارسالی در

  دروغ در حرفهای مسوولان وزارت عادی شده هس ت البته آقای حاج میرزایی فرد درستکاری هس تند ، این ترکمن اصلا معلوم نیست تو چه دی ن و مسلکی هست؟

 • سعید ارسالی در

  بخدامن که راضی نیستم این قدرزحمت کشیدم گ روه سروش وایتا وواتساپ زدم وخیلی برام سخ ت بود

 • خودم ارسالی در

  چون گردن کلفت هستند وازمظلومیت معلم سواس تفاده می کنند.

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...