|
کدخبر: 167114

خبر جدید برای اعضای صندوق ذخیره فرهنگیان

صندوق ذخیره فرهنگیان اعلام کرد اعضای این صندوق تا پایان اردیبهشت ماه کد بورسی خود را در سامانه اعلام شده ثبت کنند.

آموزشی خبر جدید برای اعضای صندوق ذخیره فرهنگیان

 پیرو اطلاعیه مورخ ۱۰ اسفند ۱۳۹۹ برای دعوت به ثبت اطلاعات کد بورسی اعضای سابق و فعلی صندوق ذخیره فرهنگیان، مهلت این اقدام تا پایان اردی‌بهشت ماه سال‌جاری تمدید شد.

این تصمیم با توجه به درخواست بسیاری از مشمولین این طرح و به دلیل همزمان شدن با موج فزاینده کرونا که دریافت کد بورسی را برای برخی عزیزان سخت کرده است و همچنین، استقبال پرشمار از این دعوت و حجم بالای مراجعه به سامانه های معرفی شده، به نحوی که تاکنون افزون بر دویست هزار نفر ثبت نام کرده‌اند و سامانه‌ها همچنان با تعداد بالای مراجعین مواجه هستند، اتخاذ شده است.

۱- مهلت ثبت نام تا پایان اردیبهشت ماه سال جاری تمدید گردیده است.

۲- برای وارد شدن در سایت ثبت نامی کد بورسی حتماً باید از کامپیوتر یا لپ تاپ استفاده شود چون غالباً با موبایل ناموفق خواهد بود.

۳- در حال حاضر امکان ویرایش برای تصحیح ثبت اطلاعات اشتباهی وجود ندارد.

۴- افرادی که کد بورسی ندارند باید در سامانه سجام ثبت‌نام کنند و بعد از دریافت کد بورسی با توجه به زمان بازنشستگی وارد سایت‌های اعلام شده گردیده و کد بورسی را وارد نمایند.

۵- ثبت اطلاعات بازنشستگان قبل از مهر ۹۴ در سایت saham.tadbir-atlas و بعد از مهر ۹۴ در سامانه mb.tifco.co انجام می‌شود. این دسته از اعضای محترم بعد از وارد کردن کد پرسنلی، کد ملی و کد امنیتی وارد سیستم شده و در قسمت مشخصات پرسنلی مطابق نمونه مذکور در سیستم ویرایش کد بورسی خود را وارد نمایند.

۶- درصد سهم‌الشرکه برای اعضای بازنشسته قبل از مهر ۹۴، ۱/۱۲ می‌باشد.

۷- تاریخ تولد را باید به صورت سال و ماه و روز وارد کنید با کلیک در کادر مربوط و تایپ، نیاز به تقویم مندرج نمی‌باشد.

۸- آنهایی که کد منطقه و ناحیه ندارند همان شهر و منطقه را وارد کنند. مثال: منطقه ۲ ناحیه تهران یا منطقه شازند ناحیه اراک

۹- در قسمت اطلاعات بازنشستگی صفحه آخر آدرس محل کار زمان بازنشستگی را تکمیل نمایید.

۱۰- در قسمت وضعیت، آن دسته از بازنشستگانی که با صندوق تسویه به عمل آورده‌اند و خارج شده‌اند باید تسویه با صندوق را انتخاب نمایند.

۱۱- آن دسته از بازنشستگانی که قبل از مهر ماه ۹۴ بازنشسته شده‌اند و استمرار عضویت داده‌اند باید در سایت صندوق ذخیره mb.tifco.co ثبت‌نام کنند.

۱۲- در خصوص متوفین باید وکیل رسمی و قانونی وراث در قسمت کد بورسی اطلاعات خود را وارد کرده ولی بقیه مشخصات باید اطلاعات شخص متوفی را وارد نمایند.

۱۳- طی یکبار ثبت اطلاعات در سامانه saham.tadbir-atlas برای ورود مجدد به منظور اصلاح اطلاعات اشتباهی حداکثر ۶ساعت گذشت زمان نیاز می‌باشد.

۱۴- در اواخر ماه معمولاً SmS یا پیامک دچار مشکل می‌شود در صورت امکان با موبایل فرزند یا همسر وارد شوید تا کد تایید دریافت کنید. در غیر اینصورت تا پایان اردیبهشت ماه ۱۴۰۰ فرصت دارید ثبت نام به عمل آورید.

۱۵- در آخر ثبت‌نام باید حتماً کد رهگیری را برای مراحل بعدی نزد خود داشته باشید. در صورتی که ثبت نام کردید ولی کد رهگیری ارسال نشود یا ثبت‌نام موفق نبوده که می‌بایست مجدداً وارد شوید. در غیر اینصورت چنانچه ثبت‌نام انجام شده باشد در زمان ورود به سایت پیغام اعلام می‌گردد که با کد رهگیری ثبت نامی قابل رهگیری خواهد بود.

۱۶- اعضایی که بعد از مهر ماه ۹۴ بازنشسته شده‌اند در سایت mb.tifco.co وارد شده و در قسمت مشخصات پرسنلی کد بورسی را وارد می‌نمایند. و اعلام می‌گردد که ثبت با موفقیت انجام گردید و دیگر کد تایید یا رهگیری داده نمی‌شود.

۱۷- امکان ویرایش اطلاعات در سامانه saham.tadbir-atlas وجود ندارد برای این منظور زمان خاصی اعلام خواهد شد.

۱۸- اعضای انصرافی نیز مشمول ثبت اطلاعات در سامانه‌های مورد اشاره می‌باشند.

۱۹- متولدین خارج از کشور در کادرهای شهر و استان محل تولد عنوان تهران را درج نمایند.

 

منبع: ایرنا
  • ناشناس ارسالی در

    اگر ضرر شد چیه بورس جوابگو هست یا میگن میخاستین کد بورسی ندید.

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...