|
کدخبر: 173212

چرا کاپیتان با پرسپولیس تمدید نمی‌مند؟

مسوولان باشگاه پرسپولیس در حالی درتلاش برای حفظ «احمد نوراللهی» هستند که این هافبک برای تمدید قرارداد خود با باشگاه، رقمی نجومی درخواست کرده است.

ورزش چرا کاپیتان با پرسپولیس تمدید نمی‌مند؟

تمدید قرارداد بازیکنان پرسپولیس به یکی از چالش‌های پیش روی مسوولان این باشگاه تبدیل شده است. قرارداد خیلی از نفرات تیم در پایان فصل به اتمام می‌رسد اما مسوولان باشگاه از چندی پیش اقدامات لازم را جهت تمدید قرارداد با برخی نفرات را انجام دادند و در همین زمینه قرارداد سیامک نعمتی و مهدی عبدی تمدید شد.

یکی از نفراتی قراردادش در پایان فصل به اتمام خواهد رسید، احمد نوراللهی است.

شماره ۸ سرخپوشان یکی از بازیکنان تاثیرگذار و با ثبات پرسپولیس در سال‌های اخیر بود اما او نیز ساز جدایی کوک کرده است.

مدیر برنامه‌های نوراللهی مذاکراتش را با باشگاه برای تمدید قرارداد آغاز کرده اما در جریان مذاکرات او به باشگاه اعلام کرده که نوراللهی از یکی از تیم‌های حوزه خلیج‌فارس پیشنهاد ۲ میلیون دلاری دریافت کرده است موضوعی که عجیب به نظر می‌رسد.

با این حال شماره ۸ پرسپولیس برای تمدید قررارداد، خواهان افزایش دو و نیم برابری مبلغ قراردادش شده است. البته باشگاه پرسپولیس هم اعلام کرده که نمی‌تواند چنین مبلغی را به یک بازیکن پرداخت کند و برای ماندن در پرسپولیس باید رقم درخواستی کاهش پیدا کند.

نوراللهی در طول سالیان اخیر همواره ارتباط خوبی با هواداران داشته است و هواداران نیز خواهان حفظ وی هستند اما باشگاه هم در تلاش است تا با یک مبلغ منطقی بتواند نوراللهی را برای پرسپولیس حفظ کند و شاید شماره ۸ سرخپوشان به خاطر هواداران قید لژیونر شدن را بزند.

به غیر از نوراللهی وضعیت کنعانی زادگان هم مبهم است اما سایر بازیکنان آمادگی خود را برای تمدید قرارداد با پرسپولیس اعلام کرده‌اند.

 

 

منبع: ایرنا

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...