|
کدخبر: 170189

رقابت ستاره پرسپولیس با برترین‌های آسیا

وب سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا با ارائه آمار فردی بهترین بازیکنان لیگ قهرمانان در هر بخش، اقدام به برپایی یک نظرسنجی کرده است.

ورزش رقابت ستاره پرسپولیس با برترین‌های آسیا

پس از اتمام مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا، وب سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا با ارائه آمار فردی بازیکنان در بخش‌های مختلف، برترین‌های هر آیتم را مشخص کرده و در پایان با ارائه یک نظرسنجی، از کاربران خود درخواست کرده تا در این میان، بهترین بازیکن را انتخاب کنند.

در این میان، مهدی ترابی و لوسیانو پریرا بازیکنان دو تیم پرسپولیس و فولاد در میان برترین‌ها دیده می‌شوند. ترابی به دلیل ایجاد ۲۰ موقعیت گل در صدر برترین‌های این آیتم دیده می‌شود. همچنین شیمبا مهاجم فولاد با ۵۸ نبرد موفق، در میان تمام بازیکنان حاضر در لیگ قهرمانان آسیا اول شد.

سایت AFC درخصوص مهدی ترابی نوشته است: به دلیل حضور کوتاه مدت در قطر، مهدی ترابی در فینال لیگ قهرمانان ۲۰۲۰ پرسپولیس را همراهی نکرد. ملی پوش ایرانی سپس به باشگاه تهرانی بازگشت و او در مرحله گروهی در فرم خوبی بود و ۲۰ فرصت برای هم تیمی‌های خود ایجاد کرد. او همچنین با پنج پاس گل در شش بازی، آمار خوبی از خود ثبت کرد.

وب سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا در توضیحی درخصوص شیمبا نوشته است: شیمبا مهاجم با سابقه فولاد با ۵۸ دوئل بالاتر از یاسین براهیمی و لوانزینیو قرار گرفت. اگر چه تیم او یعنی فولاد خوزستان از گروه خودش صعود نکرد.

وب سایت AFC همچنین اقدام به معرفی برترین گلزن این رقابت‌ها (مایکل اولونگا از الدحیل)، بیشترین دقت شوت (عبدالرحمان غریب از الاهلی)، بیشترین سیو (دیراج سینگ از گوا) و بیشترین دریبل موفق (یاسین براهیمی از الریان) کرده و با یک نظرسنجی از مخاطبان خود خواسته تا فرد موردعلاقه خود را در میان برترین‌های این بخش انتخاب کنند که درحال‌حاضر مهدی ترابی از بقیه جلوتر است.

 

منبع: ورزش3

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...